Redakcijos archyvo nuotr.

Daug metų Rokiškyje ledo ritulio treneriu dirbęs pusamžis vyras dingo balandžio viduryje. Artimieji jo nesulaukė grįžtančio nakvoti į namus, jis neatsiliepė į telefono skambučius. Bičiulis, pas kurį vyras išvakarėse svečiavosi, patvirtino, kad jie iš tiesų kartu vartojo alkoholį. Vėliau buto šeimininkas nusprendė eiti miegoti, o svečią ir kartu girtavusį savo kaimyną išprašė.

Sunerimusi dingusiojo šeima paskambino minėtam vyrui, tačiau šis teigė nežinąs, kur išėjo sugėrovas. Tą patį rokiškėnas iš pradžių tvirtino ir policijos pareigūnams, pradėjusiems aiškintis trenerio dingimo aplinkybes. Tačiau jo namuose ir automobilyje kriminalistai rado kraujo pėdsakų, kilo įtarimas, kad dingęs vyras gali būti nužudytas.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Valdemaros Chodorcevičienės, sėkmingai išaiškinti šį nusikaltimą, rasti nužudytojo kūną pavyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų kruopštaus ir atkaklaus darbo dėka. Ikiteisminį tyrimą pavyko baigti per mažiau ne pusmetį.

Netrukus į teisiamųjų suolą sėsiančiam rokiškėnui pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo. Sunkinanti atsakomybę aplinkybė – nusikaltimas padarytas esant neblaiviam. Už šį labai sunkų nusikaltimą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Rasa Stundžienė

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments