R. Kilkaus nuotr.

„Pažymėjo“ metines?

Netrukus po avarijos Topolių gatvėje miestiečiai atsekė, kad tai – tas pats vairuotojas, pernai liepos 27 d. Nepriklausomybės aikštėje partrenkęs per gatvę ne perėjoje ėjusią mažametę. Tuomet policijos pareigūnai patvirtino, kad vairuotojas buvo neblaivus, iš įvykio vietos jis pasišalino. Bet netrukus vairuotojas buvo surastas, jam nustatytas 1,18 prom. girtumas. Sunkiai sužalota mergaitė paniro į komą. Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šių metų birželio 19 d. baudžiamoji byla nutraukta. Ją kontroliavęs Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Renaldas Žalys „Gimtajam…“ sakė, jog tyrimas nutrauktas nenustačius vairuotojo kaltės dėl avarijos ir jos pasekmių. Kartu buvo panaikintos ir vairuotojui skirtos kardomosios priemonės. Prokuratūros priimtas nutarimas nutraukti bylą įsigaliojo po 20 dienų. Tačiau „Volvo“ vairuotojas šio termino nesulaukė ir vėl įkliuvo.

Nepasimokė

Praėjusio pirmadienio (liepos 27 d.) vakare tas pats rokiškėnas su „Volvo“ „pasižymėjo“ Topolių gatvėje. Laimė, apsieita be žmonių aukų. Apšvietimo stulpus išvarčiusios ir į namo gyvatvorę „įlipusios“ „Volvo“ vairuotojui nustatytas 2,71 prom. girtumas. Taip pernykštės avarijos metines „paminėjęs“ girtas rokiškėnas šįkart baudžiamosios atsakomybės neišvengs.

Rokiškio policijos viršininkas Rimantas Čepulis sakė, jog dėl avarijos Topolių gatvėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo detalių pareigūnas nekomentavo, tepasakė, jog neblaiviam avariją padariusiam „Vovlo“ vairuotojui avarijos metu galiojo laikinai sustabdyta teisė vairuoti. Jam teks atlyginti ir padarytą  žalą.

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JonukasSpygliusTadas BlindaNuomonėregina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonukas
Jonukas

Ko slepiat pavardes? o taip tai rasot viesinat. O ka ir vel nekalta avineli isteisins , sakys barsukas pasimaise kelyje. Be teisiu vazineja dar girtas ir jau antra karta, pavojingas kelyje..Vel pro akis praleis musu teisesauga?

Spyglius
Spyglius

Po metu bus trečias kartas…kas gi čia tokio…girtas gi nekaltas žmogelis…

Tadas Blinda
Tadas Blinda

Ir važiuos dar ne kartą, ir dar daužys kėglius savo kelyje, nes kaip suprantu jis nebaudžiamas, mergaitę nukalė, o jam nieko ir nebuvo. Lietuva tėvyne mūsųųų….

Nuomonė
Nuomonė

Pavysdys teisinei sistemai dėl girtų vairuotojų nbaudžiamumo. Išteisinkite visus girtus. Tegul siautėja. Gerai, kad šį kart niekas nesužeistas, nežuvo. O jeigu….KAs kaltas?

regina
regina

Tokius piliečius pasodinti už grotų ir kuo ilgęsniam laikui kad išsivalytų smegenėlės,na jis nenusiramintų tol ,kol kai ko neužmuštų