Žinia apie sprogmenį sutrikdė šiame pastate įsikūrusių įstaigų darbą. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai paprašė darbuotojų ir lankytojų pasišalinti iš galimai pavojingos zonos. Ji buvo atitverta.

Rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis „Gimtajam…“ pasakojo, jog anonimas paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu ir pasakė, jog prekybos centre „Topo centras“ yra padėtas sprogmuo. Policijos pareigūnai informaciją apie galimą pavojų gavo 17.33 val. „Iškart ėmėmės plano „Skydas“. Į įvykio vietą buvo iškviestos visos specialios tarnybos: policijos pareigūnai, greitoji pagalba, ugniagesiai gelbėtojai. Iš pastato evakuoti visi žmonės. Iš Vilniaus atvykę „Aro“ specialistai apžiūrėjo patalpas, tačiau sprogmens jose nerado“, – pasakojo E. Šopis.

Anot komisariato viršininko, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. „Už melagingą pranešimą gresia baudžiamoji atsakomybė, už padarytą žalą teks atlygint valstybei išlaidas. Pareigūnai šauniai atliko savo pareigą ir nustatė įtariamąjį. Rokiškio rajono gyventojas yra sulaikytas 48 val. Daugiau informacijos negaliu pateikti, kadangi vyksta tyrimas. Nors pranešimas buvo melagingas, rizikos faktorius išlieka“, – sakė pašnekovas.

Jei įtariamasis bus pripažintas kaltu, jam pagal Baudžiamąjį kodeksą grės viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas iki vienerių metų.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie