Redakcijos archyvo nuotr.

Mūsų rajone su 100 eurų vertės kontrabandiniu kroviniu įkliuvo Rusijos pilietis.

Lietuvos ir Latvijos pasienyje, netoli Obelių, muitininkai sustabdė patikrai ruso vairuojamą vilkiką su puspriekabe. Vairuotojas pareigūnams paaiškino vežantis konditerijos gaminius – tortus, vyniotinius ir kitokius skanėstus. Bet muitininkai tuo nepatikėjo, nes turėjo kitos informacijos. Patikrinus kelias saldumynų dėžes, vienoje jų rasta ir cigarečių. Todėl nutarta puspriekabę apžiūrėti atidžiai. Ši pakvipo visai ne pyragais. Ruso vilkike buvo gabenama 29,5 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Šio nelegalaus krovinio vertė siekia per 92 tūkst. eurų. Vairuotojas suimtas mėnesiui.

Pavogė aukso papuošalus

Nuo ilgapirščių nukentėjo Kavoliškio kaimo (Rokiškio kaim. sen.) gyventoja. Lapkričio 8-osios vakare ji rado apvogtą butą. Dingo dvi auksinės grandinėlės. Nuostolis – 700 eurų.

Įkliuvo sukčiui

Patikli rajono gyventoja, įtariama, pateko į sukčiaus pinkles. Moteris pagal internete rastą skelbimą norėjo išsinuomoti butą Kaune. Telefonu susisiekusi su butą nuomojančiu asmeniu, ji į šio nurodytą banko sąskaitą pervedė 206 eurų depozitą. Tačiau vėliau buto nuomotojas dingo kaip į vandenį. Susisiekti nepavykus, moteris dėl galimo sukčiavimo pagalbos kreipėsi į policiją.

Pagal PK inform.

 

 

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie