blank
Vilties g. 24 ir 22 numeriais paženklintų daugiabučių aikštelėje – chuliganų išpuolis: subadytos dviejų automobilių padangos. A. Minkevičienės nuotr.

Nukentėję gyventojai įtarė, jog ši niekšybė greičiausiai bus savo kailyje nesitveriančių jaunuolių, nes priešų ar priežasčių, dėl ko gadinti automobiliai, neturi: abu automobiliai buvo pastatyti nakčiai tvarkingai, kitiems pravažiavimo neužtvėrė.

Žmonės pasakojo, jog Vilties g. 24 ir 22 numeriais paženklintų daugiabučių aikštelėje padangos gadinamos ne pirmą sykį. Nuo chuliganų automobilių savininkai buvo nuketėję rugsėjyje, panašių išpuolių šiemet ne kartą būta ir kitose mikrorajono kiemų aikštelėse. Kokiu būdu sugadintos padangos, automobilių savininkai sakė, jog paaiškės tik jas numontavus, nes plika akimi nesimato. Ankstesnių išpuolių metu chuliganai padangas buvo subadę prie ratlankių, kad jų nebebūtų galima suremontuoti.

Policija aiškinsis įvykio aplinkybes ir nusikalstamą veiką padariusius asmenis. Jeigu turite informacijos apie spalio 28–osios naktį Vilties g. 24 ir 20–ojo daugiabučių kiemuose pastebėtus įtartinus asmenis, policija prašo pranešti bendruoju pagalbos tel. 112.

Gyventojai svarsto imtis priemonių prieš chuliganus – įsirengti į judesį reaguojančias apšvietimo lempas ir vaizdą fiksuojančias kameras.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Dddd
Dddd
2020 29 spalio 14:30

Galit atnaujint, kad po šios nakties vėl kelios mašinos subadytos