blank
15min.lt nuotr.

Mėnesį nedarbinga

Iš „Norfos“ parduotuvės Panevėžio g. į namus Jaunystės g. šaligatviu ėjusi rokiškietė (redakcijai vardas ir pavardė žinomi) buvo parblokšta ant šaligatvio. Jai į nugarą trenkėsi paspirtuku važiavęs nepilnametis. „Kritau ant grindinio kaip varlė. Pribėgo žmonės, klausė, kaip padėti. Į mane atsitrenkęs vaikas paėmė toli nukritusius akinius. Negalėjau iš skausmo net pajudėt. Greitoji pagalba išvežė į ligoninę, buvo iškviesta policija. Medikai suteikė pagalbą. Iki šiol skauda visą kūną. Nubalnotos plaštakos, alkūnės, kojos… Išrašė skausmą malšinančių vaistų, be kurių negaliu, mėnesiui turiu nedarbingumą“, – susidūrimo pasekmes vardijo moteris, vienoje įmonėje dirbanti buhaltere.

Net neatsiprašė

Nukentėjusiąją nemaloniai nustebino tai, kad paspirtukininko tėvai, iškviesti į įvykio vietą, iki šiol jos net nepasiteiravo, ar reikia kokios pagalbos, neatsiprašė. Rokiškietė, policijos skelbiamoje įvykių suvestinėje  neradusi šio įvykio, suabejojo, kodėl? Įtarimų jai kilo, galbūt įvykis gali būti nuslėptas, nes, kaip sakė nukentėjusioji, žmonės po šio įvykio kalbėjo, esą taip gali būti, nes paspirtuku važiavęs nepilnametis – vieno miestelio žinomų pedagogų vaikas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Jonas
Jonas
2020 30 rugsėjo 22:08

Parašykite pedagogų pavardę

Rasa
Rasa
2020 30 rugsėjo 7:14

Bet va vaikas pedagogų tai gerai išauklėtas.. pakėlė moteriškės akinius..gražus ir žmogiškas elgesys iš paauglio susidariusioje situacijoje..kitas aplamai galėjo pasišalinti..

mx1
mx1
2020 28 rugsėjo 15:34

Ne vien paaugliai. Žymiai blogiau, kai su paspirtuku laksto barzdoti, su krepšinio kamuolio dydžio ausinėmis, hipsteriai. Tie tai apsirūkę dažniausiai 🙂 Pasportuotų su dviračiais geriau.

Jonas
Jonas
2020 28 rugsėjo 14:42

Pedagogai “gerą” pavyzdį rodo.