Gimtasis Rokiškis x-zona Nelaimės Obelių neapleidžia

Nelaimės Obelių neapleidžia

4787
0
Atvykę gelbėtojai iš tvenkinio Parko g. ištraukė velionio kūną. GR nuotr.
Atvykę gelbėtojai iš tvenkinio Parko g. ištraukė velionio kūną. GR nuotr.

Lapkričio 23 d. ugniagesiams pranešta, kad galėjo nuskęsti Obelių priemiesčio gyventojas J. M. (gim. 1962 m.). Nuvykę gelbėtojai iš tvenkinio Parko g. ištraukė velionio kūną. Prie vandens telkinio rastas jo krepšys su maisto produktais, alkoholiu. Paskutinį kartą žmonės jį matė lapkričio 22 d. apie 16 val. Obeliuose.

Pirminiais duomenimis, Audronių kaime gyvenęs vyriškis iš Obelių ėjo į namus. Norėdamas sutrumpinti kelią, jis pasirinko kelią pro tvenkinius, tamsoje galėjo išklysti iš keliuko.  Pirminės apžiūros metu smurto žymių ant kūno nepastebėta.

Lapkričio 22 d. Audronių (Obelių sen.) kaime rastas 31-erių vyro kūnas su pjautine-plėštine žaizda kakle ir įpjovimo žyme veide. Pirminiais duomenimis, nelaimė atsitiko vyrui vienam sode nutarus nupjauti medžių šakas.  Atvykę giminaičiai rado jį gulintį po obelimi, smarkiai nukraujavusį. Vyriškis vilkėjo tik marškinėliais, avėjo „kroksais“.

Iškviesti greitosios pagalbos medikai vyrui nieko padėti nebegalėjo, tik konstatavo mirtį. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Įtariama, kad vyras susižalojo neatsargiai elgdamasis su benzininiu pjūklu. Smurto žymių ant kūno nepastebėta.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie