Redakcijos archyvo nuotr.

Darbas su psichikos negalią turinčiais asmenimis visada – kaip vaikščiojimas ant peilio ašmenų. Tą pavirtino rugsėjo 14 d. įvykis. Iš vienos Rokiškio ugdymo įstaigos į Šiaulių ligoninę dėl paūmėjusio sutrikimo greitosios pagalbos automobiliu gabentas paauglys (gim. 2007 m.), lydimas gydytojo ir rajono policijos pareigūnės, kelionės metu, ištikus agresijos priepuoliui, ją sužalojo. Dėl patirtų sužalojimų policininkė gydosi ambulatoriškai.

Rajono policijos Veiklos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas sakė, jog pareigūnė automobilyje sėdėjo šalia neįgaliojo paauglio, kai jį ištiko agresijos priepuolis. Bandant jį suvaldyti policininkė patyrė sužalojimų. „Prieš ligonį negalima naudoti įprastų policinių priemonių, todėl neįgaliuosius lydintiems kolegoms neretai kyla pavojų. Jie ima priešintis, pulti lydinčius asmenis, elgiasi neadekvačiai dėl pasikeitusios aplinkos ar patirto streso. Agresijos pasireiškimo metu neįgaliųjų veiksmai būna absoliučiai neprognozuojami“, – įvykį pakomentavo R. Krasauskas.

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AdomasBeteisiųOnėBiruted Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Adomas
Adomas

Vėl minima Skėmai. Ar čia ne tas pats kurį darbuotojai už „dekoratyvinės tvorelės“ buvo priversti uždaryti ir kaip aršiai gynė burbulo pūtėjai? Gerbiamieji, jeigu jau rašote, tai parašykite aiškiau, plačiau, kad galėtume susidaryti teisingą nuomonę. Ar čia kitas „egzempliorius“?

Beteisių
Beteisių

IR KUR ŠIUO ATVEJU ŽMOGAUS TEISIŲ GYNĖJAI….SKEMAI GALĖJO LAUKT KOL KĄ NUŽŪDYS,KAM AGRESYVŲ ĮZOLIAVO????RINKIMAI,KAŽKAM RUOŠIAMA KĖDĖ.

Onė
Onė

Kas kaltas dėl sužalotos pareigūnės, gal ji pati, kad neapsigynė, ar jos vadovas, kaip apkaltintas Skemų gl.namų direktorius soc. darbuotojai, kurie norėjo užtikrinti darbuotojų saugumą.Manau kalti įstatymai ginantys klientus, o darbuotojai neturi jokių teisių apsigynimui. Ar dar neturėjome pamokų, kai buvo nužudyta kažkuriame rajone soc darbuotoja prieš kelis metus, nušautas pareigūnas,kas toliau….Artėja soc darbuotojo diena, tad susimąstykite soc darbuotojai ar ir jums nereikia kilti už savo teises, sekite mokytojais jie daug pasiekė

Biruted
Biruted

ar dar kyla klausimų dėl Skemų pansionato ir jo Dirėktoriaus??????