Nužudytasis pandėliškis gyveno šio pastato antrojo aukšto bute. Jo kūnas su išorinėmis smurto žymėmis rastas visai šalia namo – Apaščios upėje. V. Bičiūnaitės nuotr.

Rugpjūčio 11 d. apie 13 val. Pandėlio Parko gatvėje, Apaščios upėje, buvo rastas vyro (gim. 1982 m.) kūnas su išorinėmis smurto žymėmis veido ir galvos srityse. Parko gatvė yra beveik miesto centre, prie pat kelio Rokiškis–Biržai. Kūnas rastas vandenyje, vos keliolika metrų nuo tilto per Apaščios upę. Čia vyksta nuolatinis mašinų judėjimas, manoma, kad kūno ilgokai niekas nepastebėjo dėl aukštos nenupjautos pakrantės žolės. Jį pirmoji pamatė priešingame krante esančios sodybos  garbaus amžiaus šeimininkė. „Gimtajam…“ ji sakė, kad žmogus vandenyje buvęs kniūbsčias, veido nesimatę, todėl net neįtarusi, jog tai – vienas iš priešais esančio dviaukščio medinio namo kaimynų. Su specialiosiomis tarnybomis susisiekė moters sūnus. Į įvykio vietą pirmiausiai atvyko vietiniai – rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos Pandėlio ugniagesių komanda, vėliau iškviesta policija, atvyko kriminalistai iš Panevėžio.

Pandėlio seniūnas Romualdas Varanius prasitarė, kad minėtą pandėliškį keletą pastarųjų dienų matydavo smarkiai išgėrusį. Nuolatinių pajamų jis neturėjo, gyveno vienas. Nors Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėse teigiama, kad vyras neturėjo pastovios gyvenamosios vietos, tačiau, seniūno teigimu, čia jis gyveno seniai.

Primename, kad prieš dvi savaites, po Oninių šventės, kitoje tilto pusėje, griovyje,  buvo rastas miręs vyras. Tuomet pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie