Sekmadienio pavakarę miesto centre įvyko avarija. Moters vairuojama MAZDA nepraleido priešais eismą vienpuse Respublikos gatve su įjungtais šviesos ir garso signalais skubėjo į įvykį – iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje.

Nepriklausomybes aikšte nuo bažnyčios važiavusios Mazdos vairuotoja sakė nepastebėjusi atskubančio policijos automobilio ir taranavo jo priekį. Tarnybinė Škoda po galingo smūgio tapo beveik nevaldoma, nuo susidūrimo vietos nulėkė keliasdešimt metrų, trenkėsi į šaligatvio atitvarą ir užšoko ant šaligatvio.  Avarijos aplinkybės tikslinamos.

(papildyta)

Eismo įvykyje nukentėjo policijos ekipažas:  automobilį vairavęs pareigūnas (gim. 1972 m.), jam nustatytas galvos sutrenkimas ir kartu važiavusi pareigūnė (gim. 1994 m.), jai medikai diagnozavo  kairės kojos sumušimą.  Abu pareigūnai išleisti gydytis ambulatoriškai. Smarkiai apdaužyti abu automobiliai.

bangenis

8
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jomajoto l.rupeika@gmail.coml.rupeika@gmail.comasasHmm Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
jomajo
jomajo

Ka jus kalbat koks skirtumas kas kaltas, nei baudos gi nieko cia nebus draudimas atligins nuostolius, zaizdos uzgis ir toliau gales tiek vieni tiek kiti lakstyt kiek sirdis geidzia

to l.rupeika@gmail.com
to l.rupeika@gmail.com

Šalutinis kelias lieka šalutiniu, ir turi praleisti transporto priemones kurios juda pagrindiniu keliu. Nesvarbu ar jos važiuoja pagal eisme ar prieš jį. Pasiskaitykite KET 154 punktą.

Akivaizdu, kad policijos mašina lėkė kur kas didesniu greičiu, nei leistina, nes po susidūrimo nuskrido gana toli. Vairavęs pareigūnas neįsitikino, ar jį praleidžia visos transporto priemonės. Mazdos vairuotojos pateisinimui galima pažymėti, kad ji, jei aikštelėje priešais Maximą stovėjo automobilių, pvz. mikroautobusų, ji ir negalėjo matyti atskriejančios Škodos. Tai, žinoma, nepanaikina jos kaltumo, kad nepraleido tarnybinio automobilio, važiuojančio su garso ir šviesos signalais, bet taip pat parodo, kad Yeti vairuotojas adekvačiai neįvertino eismo situacijos, ir dėl avarijos, mano galva, taip pat turėtų atsakyti.

asas
asas

Kaip galima nematyti svytureliu, negirdeti sirenos??? Tai ka reikia veikti uz vairo????

Gali būti, kad vaizdas jai buvo užstotas priešais Maximą stovinčių automobilių

Hmm
Hmm

Ir koks skirtumas, kad pries eisma bet pagrindiniu keliu, is salutinio kelio isvaziuodamas turi isitikinti, ar visi praleidzia

Smalsutis

Ar išsiskleidė saugos pagalvės bent viename automobilyje? Keista, kad policijai perkamos tokios geldos, kur rato netenka, o ne padorūs automobiliai.

Nelson
Nelson

kokiu pagrindiniu, juk policija su švyturėliais važiavo prieš eismą.