Rajono policijos viršininkas Eugenijus Šopis: „Po vasaros atsipalaidavusiems vairuotojams reikia pasikartoti eismo taisykles.“ A. Minkevičienės nuotr.
Rajono policijos viršininkas Eugenijus Šopis: „Po vasaros atsipalaidavusiems vairuotojams reikia pasikartoti eismo taisykles.“ A. Minkevičienės nuotr.

Rajono policijos pareigūnai kurs pirtį vairuotojams, nepraleidžiantiems specialiųjų tarnybų automobilių, skubančių į įvykius ir įspėjančių apie tai garsiniais bei šviesos signalais.

Tokių situacijų, kai eismo dalyviai nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo duoti kelią spec. tarnybų transportui, pareigūnų teigimu, pastaruoju metu labai padaugėjo, ypač Rokiškio mieste. Todėl rengiamos priemonės uždėti „apynasrį“ nedrausmingiems vairuotojams: bus organizuojami reidai, pažeidėjai be gailesčio baudžiami net už menkiausią taisyklių ignoravimą. Problemų dėl vairuotojų abejingumo turi į įvykius ar pas ligonius skubančių greitosios pagalbos, ugniagesių gelbėtojų, policijos patrulių ekipažai.

Daugiau – ketvirtadienio GR

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Sponke69TadasSusimastesArt Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Sponke69
Sponke69

Tai ir patys isjunkit varanokus vaziuodami valgyti

Tadas
Tadas

Pasikeitus eismo prižiūrėtojams Rokiškyje tvarkos neliko.Vaikai gatvėse nardo tarp mašinų be jokiu liemenių ir šamų.Mašinos stovi kur nori ir kaip nori.Neliko draudžiamų žaliųjų zonų
prie daugiabučių.Prie“Maximos“ nepastebimos ir pėščiujų perėjos.

Susimastes
Susimastes

Seniai tokius reidus reikia daryti, panaši situacija yra ir kituose miestuose, teko matyti kad ir Utenoje kaip greitoji lekia su visom „sirenom“ ir nieks nesiruošia net pasitraukt… Daug kas pamirše taisykles.. Neteisinu ir spec tarnybu, kurie irgi piknaudziauja tais signalais, pvz skubedami i darbo pabaiga o galbut ir iki tualeto lekia su svytureliais 🙂 visko yra visko ir nutinka, o jei kazkas kazka mate piknaudziaujant tai paimkit mielieji ir nufilmuokit ir parodykit visuomenei, o ne ausinkit burna kaip kazkas kazka netaip dare..

Art
Art

O tai kodėl tada taisyklės negalioja med. pagalbos automobiliams be garso ir šviesos signalų lekiantiems Topolių gatve? Kai pats važiuoji 50 km/h ir kaip pro stovintį pralekia be jokių įspėjamųjų signalų, tikrai neviršijant leistino mieste greičio neįmanoma. Ar jiems pirtis tokiu atveju nepriklauso? Ar įmontuoti, bet neįjungti mėlynos spalvos švyturėliai suteikia tokią teisę?