blank
GR archyvo nuotr.

Ikiteisminis tyrimas, kurį kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras, buvo pradėtas gavus informacijos, kad Rokiškio rajono gyventojas L. P. galimai platina narkotines ar psichotropines medžiagas.

Tyrimo metu, atliekant kratas Rokiškio rajone esančioje sodyboje ir jos teritorijoje esančiuose pastatuose, rastos įrengtos patalpos su specialiai sumontuota įranga, skirta galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų auginimui. Kratos metu rastas ir paimtas didelis kiekis, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų – kokaino, kanapių ar antžeminių jų dalių. Taip pat rasta ir paimta galimai psichoaktyvių haliucinogeninių grybų.

Atliekant kratas buvo pasitelktos gausios policijos pareigūnų pajėgos, dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų tarnybos Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus specialistai, kinologas su tarnybiniu šunimi.

Baudžiamasis kodeksas už disponavimą dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 10 metų, o už įrengimų kvaišalams gaminti gaminimą ir laikymą – baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 4 metų. Už disponavimą psichotropinėmis ar narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Panevėžio VPK inform.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: