Juodupėje apiplėšta parduotuvė.Redakcijos archyvo nuotr.

Į patalpas įsibrauta išlaužus įleidžiamąsias durų spynas arba sugadinus duris. Policija tiria nusikaltimo pėdsakus ir ieško įtariamųjų. Turto iš garažų privogta tokio ir tiek, kad pėsčiam neišnešti. Iš vieno garažo vagys pagrobė 10 m elektros ilgintuvą, kampinį šlifuoklį, raktų ir galvučių rinkinį. Nuostolį šeimininkas įvertino 270 eurų. Iš kito garažo išnešta 70 l dyzelino, kuris buvo trijose talpyklose, šešiakampis laužtuvas. Nuostolis – 97 eurai. Trečiajame garaže išlaužtas automobilio „VW Jetta“ bagažinės dangtis, pavogtas automobilinis keltuvas. Nuostolis – 220 eurų. Iš ketvirtojo garažo dingo elektrinis valties variklis. Nuostolis – 150 eurų.

„Neabejojame, kad visuose garažuose darbavosi ta pati asmenų grupė. Kol kas negalime atskleisti tyrimo detalių: pareigūnai dirba, renka įkalčius, nustatinėja įtariamuosius, policijai talkina gyventojai. Keistas vagystės braižas: iš garažų dingo dalis ten laikyto turto, nors jo buvo gerokai daugiau. Arba vogė tai, ką lengviausia parduoti, arba ko labai reikėjo, o gal daugiau nebetilpo?“ – svarstė rajono policijos Veiklos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas.

Garažų plėšimo siūlo gijos „sukasi“ apie vietinius gyventojus, kuriuos įtaria konstantinaviečiai. Nusikaltimo vietoje dar ir vakar darbavosi pareigūnai, informacija apie įtariamuosius kol kas neviešinama.

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie