blank
Eltos nuotr.

Galimas kerštas?

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus kūno sužalojimo pradėtas spalio 24 d. 2.07 val. Nukentėjusysis buvo gydomas ligoninėje. Kaip informavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė, ikiteisminis tyrimas perkvalifikuotas į įtarimus dėl nužudymo. „Neseniai prieš šį asmenį buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai – dėl viešosios tvarkos sutrikdymo bei svetimo turto sugadinimo, trys administracinės teisenos“, – sakė policijos atstovė.

Juodupėje kalbama, esą žmogus buvo sumuštas iš keršto už „paskundimą“ policijai.

„Tik Tok‘o“ žvaigždė?

„Tik Tok“ platformoje įkeltų minėtų vaizdo įrašų turinys – smurtinis, girdimi keiksmažodžiai. Kažkas iš vaikino aplinkos nufilmavo, kaip jis išspiria buto duris, meta didžiulį akmenį į langus. Tai pat užfiksuotos scenos, kuriose jis girtauja su kitais asmenimis. Galimai siekdamas patraukti dėmesį, jaunuolis filmavo ir savo namų aplinką, kurioje – išvartyti baldai. Skelbdamas tokius įrašus, juodupėnas prašo stebėtojų paaukoti pinigų. Šiuo metu jis suimtas trims mėnesiams.

Seniūnui žinomas

Juodupės seniūnas Valdas Adomonis sakė, kad apie nužudymu įtariamą jaunuolį yra girdėjęs ne kartą. Jis visai neseniai išdaužė laiptinės langą. Dėl incidento kreipėsi daugiabučio namo gyventojai. Seniūnui teko kalbėtis su šiuo gyventoju. Esą susidarė įspūdis, kad asmuo yra neadekvataus elgesio. Jis gyveno laisvai, nebuvo pripažintas neveiksniu, todėl nuolat buvo „drausminamas“ policijos.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taigi
taigi
2023 2 lapkričio 11:50

Taigi, kol nėra lavono, tol laisvas. O dabar, kai jau tai atsitiko, uždarys. Bet tik žmogaus gyvybės kaina. Kaip jums tokia “įstatymai”?

Juokas
2023 31 spalio 22:17

Vis šiokia tokia pažiba, juk daugiau kuo pasigirti Juodupe neturi.

Nifnufas
Nifnufas
2023 3 lapkričio 9:35
Atsakinėti į  Juokas

Kodėl neturi Juodupė kuo pasigirti, o ledo rituliu.

To nifnufas
To nifnufas
2023 6 lapkričio 7:23
Atsakinėti į  Nifnufas

Pasakyk bent viena juodupes gyventoja kuris moka zaist ledo rituli?:DDDDD. 0TOKIU,lavonai vieni ten,hockey punks valdo

Rokiškis ne ką geresni
Rokiškis ne ką geresni
2023 11 lapkričio 0:13
Atsakinėti į  Juokas

O kuo Rokiškis turi pasigirti? Ne per seniausiai patys nuskambėjot dar ne tokia žmogžudyste. Visur gyvulių yra, tad nėra ko tapti kitus, kuo patys smirdat.

Rekomenduojami video: