D. Zibolienės nuotr.
D. Zibolienės nuotr.

Rokiškyje vėl siaučia telefoniniai sukčiai: apsimetę policijos pareigūnais iš garbaus amžiaus sutuoktinių jie išviliojo 2 tūkst. 450 eurų. Sukčiai prisidengė buvusio Rokiškio rajono policijos komisariato kriminalisto pavarde. Senoliams meluota, esą suimtos pašto darbuotojos, pensijas mokėjusios padirbtomis kupiūromis, todėl reikia patikrinti žmonių, gavusių pensijas, pinigus. Išsinešę tikrinti, daugiau nebegrįžo…

Sukčiai prisidengė buvusio Rokiškio rajono policijos komisariato kriminalisto pavarde.

Vyras, 81-erių rokiškėnei paskambinęs laidiniu telefonu, į ją kreipėsi pavarde ir vardu. Prisistatė policijos pareigūnu ir pranešė, kad areštuotos kelios pašto darbuotojos, įtariamos mokėjusios pensijas padirbtais pinigais. Paštininkės jau uždarytos areštinėje, o pareigūnai įpareigoti patikrinti pensijas gavusių žmonių kupiūras.

„Bandžiau paaiškinti, kad namuose santaupų neturiu, nes gaunu nedidelę pensiją, jos reikia maistui, vaistams. Tačiau nepažįstamasis vis tiek aiškino privalantis atlikti užduotį. Jei pensininkai dėl blogos sveikatos negali patys atvažiuoti, už juos tai padarys policininkai“, – įvykio detales prisiminė nukentėjusioji.

Daugiau šeštadienio GR

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie