Redakcijos archyvo nuotr.

Po 14 val. Pandėlio gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo vyras (gim. 1995 m.). Kartu su juo važiavo du keleiviai. Per patikrą vienas keleivių (gim. 1979 m.) iš kelnių išsitraukė du peršviečiamus pakelius su augalinės kilmės medžiagomis, galimai kanapėmis. Apžiūrėdami automobilį pareigūnai po dešinės pusės keleivio sėdyne rado užrištą maišelį su augalinės kilmės medžiagomis, galimai kanapėmis.

Nepraėjus nė valandai policininkai Topolių gatvėje sustabdė automobilį „Seat Altea“, kurį vairavo vyras (gim. 1999 m.). Per patikrą keleivio (gim. 1998 m.) striukės vidinėje kišenėje rastas paketėlis su galimai narkotinėmis medžiagomis.

Pagal PK inform.

 

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Paliubomu Seniukasstigapro123LiauksminaLEGALIZE-ITAnonimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Paliubomu Seniukas
Paliubomu Seniukas

Pagavo keleta paugliu su keliais maiseliais.. Tokeis sargais dedasi, o uzsiema kazkazkokiom nesamonem..

stigapro123
stigapro123

gaude senis lydi, a pagavo b…

Liauksmina
Liauksmina

Kiekvienam kaime tas pats jau dabar nebe alkoholis blogis o narkata
Zole ir tt savaitgali nei 1 girto nepagausi o apsirukiusiu kur besi pirstu ten apsirukes pzdc kur einam su tokiu poziuriu

LEGALIZE-IT
LEGALIZE-IT

Doooh…. Vau… Neturit ką gaudyt? Vagis gaudykit švaistančius mokesčių mokėtojų pinigus. Jaunimas atsipalaiduoti nori nuo viso šito šūdo vykstančio aplinkui, viską uždrauskim išvis pasaka bus, tada tik dirbsim po 12 valandų i dieną ir mokėsim mokesčius tiems ******** šiltose kėdėse, kurie ten sėdi ne dėl visuomenės gerovės, o dėl savo interesų. Reiktų džiaugtis, kad tai suktinė, o ne degtinės ar vaisiuko butelis, bet socialistinėms kiaulėms tai niekada nedašils… Dabar vaikinukams bus krūva problemų, baudžiamosios bylos ir kokia iš to nauda? Turbūt pasodinsim dirbančius žmones, kurie mokėjo mokesčius ir nieko nenuskriaudė ir kitam bloga nepadarė, tai kur logika? Turėsim juos išlaikyt… Skaityti daugiau »

Anonimas
Anonimas

Narkomanai… nu baisu…