J. Kačerausko nuotr.

Rugpjūčio 18 d. 12.20 val. ugniagesiai iškviesti į miesto pirtį, esančią Laukupio gatvėje. Pranešta, kad dega pirties dūmtraukis. Atvykus gelbėtojams suodžiai buvo užgesę ir gaisro pavojaus nebebuvo. Ugnis įsiplieskė dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų.

Rugpjūčio 18 d. per pietus prie Taikos gatvės 9-ojo daugiabučio degė šiukšlių konteineris. Gaisrą buvo spėję apgesinti gyventojai, ugniagesiai degusias šiukšles perliejo vandeniu. Plastikinis šiukšlių konteineris nenukentėjo.

Rugpjūčio 19 d. kelios minutės po 13 val. gelbėtojams pranešta, kad Šileikių kaimo (Obelių sen.) Geležinkelio stoties gatvėje dega medinė pirtis. Gaisrą užgesino patys gyventojai iki atvykstant gelbėtojams. Ugniagesiai apžiūrėjo nelaimės vietą. Gaisro metu apdegė perdengimas aplink kaminą ir apie 0,5 kv. m stogo konstrukcijos.

Rugpjūčio 19-ąją apie 21 val. ugniagesiai iškviesti į Jūžintų miestelio Ežero gatvę. Pranešta, jog ten dega padangos. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, jog degė šiukšlės, sukrautos 3 kv. m plote. Gaisras likviduotas.

Pagal PK inform. 

 

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie