GR archyvo nuotr.

Kreipėsi į policiją

Konfliktas ledo arenoje įvyko vasario 14 d., apie 18 val. 30 min. Vasario 15 d. keturiasdešimtmetis KKSC darbuotojas policijai pranešė patyręs sužalojimą. Patikslinus įvykio aplinkybes, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 1 dalį. Kol kas oficialioje policijos įvykių suvestinėje duomenų apie šį ikiteisminį tyrimą nėra. Pasak O. Jukniūtės, policijos tyrėjai patys nusprendžia, apie kuriuos pradėtus tyrimus paskelbti, apie kuriuos – ne, viešinti informacijos apie kiekvieną galimai nusikalstamą veiką nėra privaloma.

Buvo laisvadienis

KKSC direktorius Tadas Stakėnas, užklaustas apie incidentą, atsakė, kad apie įvykį žino – yra kalbėjęs su darbuotoju, kuris kreipėsi į policiją. Pasak T. Stakėno, panašių incidentų ledo arenoje anksčiau nėra buvę. Kadangi nukentėjusiam KKSC darbuotojui vasario 14-oji buvo poilsio diena, šis įvykis nėra laikomas nelaimingu atsitikimu darbe.

Pats nukentėjusysis įvykio komentuoti nenorėjo, sakė, kad dar reikia palaukti tyrimo išvadų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2024 24 vasario 17:21

Galimai koks nors eks ledo ritulininkas, kažkam davė į galvą?

Ojoj
Ojoj
2024 23 vasario 12:40

Kartais pasiilgstu Kriukelio, prie jo buvo daugiau pagarbos darbuotojams ir nevyko tokių nesąmonių. Tikiuosi pasodins ilgam kaltininka, nesaugu mieste gyvent kai tokie aplink

Arinus
Arinus
2024 23 vasario 5:56

Kas cia buvo?

Rekomenduojami video: