Į vidų neįleistas vyras padegė buvusios draugės buto duris. Laiku pastebėjus gaisrą daugiabutyje pavyko išvengti didžiulės nelaimės. Buto gyventojos ir A. Minkevičienės nuotr.

Buvusiai draugei kerštaujantis vyras suplanavo žiaurų atpildą. Vėlų pirmadienio vakarą degiuoju skysčiu apipylė ir padegė jos buto duris. Pavojingas incidentas įvykdytas Taikos g. 21-ajame daugiabutyje.

Po 23 val. policijai moteris pranešė, kad buvęs draugas (gim. 1998 m.) jos buto duris apipylė degiuoju skysčiu ir padegė. Į įvykio vietą skubiai iškviesti ugniagesiai. Kol jie atvyko, prie durų buvęs kilimėlis sudegė, ugnis apgadino ir duris. Pavojingą incidentą sukėlęs vyras sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nuomojamame bute su kitu draugu gyvenanti moteris pasakojo, jog su vyriškiu, padegusiu duris, išsiskyrė prieš metus. Ji sakė iš pastarojo sulaukdavusi visko, tačiau kad ryžtųsi tokiam pavojingam veiksmui, nesitikėjo. Iš pažįstamų ji sužinojo, kad buvęs draugas grasino lapkričio 18-ąją jai atkeršyti. Tai ir bandė įvykdyti. Kodėl būtent ši diena? Moteris spėja, kad ne kartą policijai kliuvęs buvęs draugas tądien turėjo būti suimtas už kitas padarytas veikas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie