A. Minkevičienės nuotr.

Spalio 8 d. prieš 11 val. Jaunystės g. 11-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje kilo pavojingas incidentas. Viename butų įvyko sprogimas dėl dujų nuotėkio. Nuo smūgio išdužo dviejų kambarių plastikiniai langai, nudegė užuolaidos, apgadinti baldai. Gaisro metu nukentėjo garbaus amžiaus buto šeimininkė. Ji apdegė veidą ir plaukus. Moteris buvo išvežta į ligoninę, medikams suteikus pagalbą, išleista gydytis ambulatoriškai.

Į įvykio vietą iškviesti gelbėtojai gaisrą užgesino. Pavojingas incidentas, sukėlęs ant kojų specialiąsias tarnybas ir namo gyventojus, tiriamas.

Vėliau paaiškėjo, kad dujų sprogimą patyrusio buto savininkė palikta ligoninėje, Chirurgijos profilio skyriuje. Vakar prieš pietus nukentėjusioji, kaip sakė jos dukra, išleista į namus, jaučiasi gerai. Šeima neprašo kitų pagalbos, sprogimo ir gaisro apgadintą butą tikisi sutvarkyti savo jėgomis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Rokiškio miesto 521 gimtadienis 2

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
rrrrrrrrrrrrrrrNAUDOTOJASNamo gyventoja Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
rrrrrrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrrrr

prisijungiu prie komentarų,dujos netikrinamos ,taip netūri būti,bent kartą per metus tūrėtų pasižiūrėti,daug pagyvensių,išsiblaškiusių žmonių….todėl iš tiesų klausymas dujininkams ,už ką mokam papild.mokestį.

NAUDOTOJAS
NAUDOTOJAS

mėginau pasiaiškinti už ką gi tie mokesčiai dujininkams, patikrinimai individualių vartotojų visiškai nedaromi, man paaiškino už kažkokias mistines avarijas, taip nieko ir nesupratau. Gal yra gudresnių, kurie žino už ką tie mokesčiai?

Namo gyventoja
Namo gyventoja

Labai didelis aptarnavimo mokestis už dujas , bet niekas nebetikrina nei skaitiklių keičia, už ką mokame aptarnavimo mokestį kiekvieną mėnesį po 4 eur, kažkas kraunasi didelius pinigus.