R. Kilkaus nuotr.

Išvartyti stulpai Topolių gatvėje. Tokį vaizdą pamatė apie 20 valandą vakare pro šalį važiuojantys rokiškėnai. Automobilis „Volvo“ išvartęs stulpus nesustojo ir kelionę tęsė, kol galų gale kelionę baigė Pergalės gatvėje, gyvatvorėje. Automobilį vairavo neblaivus (2.71 prom. girtumas) vyras (gim. 1976 m.)

Prie Dirdų

13
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
7 Thread replies
13 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
DaltaVidmantasGiedriusSmalsutisGrazus Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vidmantas
Vidmantas

Durnus,girtas buvo ir leke labiai greitai,jeigu normaliai vairuojai tai galima ta kelia isvaziuoti saugia!Nereike gerti prie vairo.

Neziniukas

Su eismo saugumu mieste prastai, esamų problemų nelabai kas sprendžia. Ta pati sankryža, kur nukentėjo tvora, yra ypač nesaugi. Daugiau, kaip prieš pusę metų prašyta imtis priemonių, bet niekam neįdomu.

aldona
aldona

užtenka ir ne“pijokų“..kokiu greičiu lekia Jaunystės gatve.. už miškų ūkio….net Respublikos gatve..net baisu.. Kai trūksta vairavimo kultūros kultūros..niekas nepadės ..Policija gal dažniau turėtų kontroliuoti kas vyksta gatvėse ir net vakarais..toks jau čia „didmiestis“ manau, daug laiko nesugaištų ?

Saulute Baltrukeniene

Gerai kad i „svecius“neivaziavo kambarin,,,kas ta siena jei stulpa nuskyne,,,baust taip kad bijotu ne tik sest uz masinos vairo bet i masina paziuret,,,gerai kad dar taip o jei vaikas ar taip zmogus eitu gatve?

Grazus
Grazus

a ko nieks neraso kad rokiskio pasididzevimai pareigunai cia vairavo? Savi savus slepe iskart kai paprasta zmogu tai greit paviesina…..

Smalsutis

Iš pradžių buvo foto ir pamesto auto numerio, paskui dingo. Numušti stulpai su sudaužytomis lempomis antradienio ryte staigiai pastatyti, tik baisu, kad neužvirstų.

Dalta
Dalta

Tai parasykit cia varda pavarde? ko bijot?

AAA
AAA

kam uždengt numerius, kodėl neparašyt pavardžių? Tauta turi žinoti savo didvyrius.

Mix'as
Mix'as

Nebuvo nubaustas rimčiau kai užmušė mažametę, ir dabar vėl važinės kol bus užnugaris teisėsaugoje. Praėjusį kartą taip pat bėgo, tik nepavyko nuslėpti, akylūs miestelėnai padėjo surasti. Kokia valdžia tokie ir įstatymai🤐

Gyventojas
Gyventojas

Kada bus atitvarai tarp aplinkelio ir pėsčiųjų tako. Išskynė stulpus. Jau beliko tik keli šioje gatvėje. Ar laukiat žmonių aukų

Mix'as
Mix'as

Klausk iš naujo.
O kada rimčiau bausit tokius patrakėlius?
Va tada ir nereikės atitvarų! Daugiau atsakomybės reikia turėt
.

Regina
Regina

Girtiems, dideliu greičiu skriejantiems kelių chuliganams nepadės ir atitvarai

Mantas Malcius

Nuskynė stulpą, nuskins ir butaforinius atitvarus. Nuo jų tik dar didesnis pavojus būt sužalotam.