Redakcijos archyvo nuotr.

Smurtavo prieš motiną

Rajono gyventoja (gim. 1932 m.) pranešė pareigūnams, kad liepos 27-ąją apie 23 val. prieš ją smurtavo kartu gyvenantis sūnus (gim. 1956 m.). Jam nustatytas 2,12 prom. girtumas. Įtariamasis sulaikytas. 

Apipylė automobilį

Rokiškėnė pranešė, kad liepos 21-osios rytą pastebėjo apgadintą automobilį „Toyota Rav4“, kuris stovėjo Rokiškyje, P. Širvio gatvėje. Neaiškiu skysčiu apipiltos visos keturios automobilio durų rankenos ir galinė dalis. Nuostolis – 585,49 Eur.

Nukentėjo naktiniame klube

Uteniškis (gim. 1966 m.) pranešė, kad liepos 28-ąją apie  22 val. laisvalaikio klube Rokiškyje, Respublikos gatvėje, du nepažįstami jaunuoliai kumščiais ir kojomis smūgiavo jam į įvairias kūno vietas. Rokiškio rajono ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje nukentėjusiajam nustatyta viršutinės lūpos žaizda, galvos, ausies, kaktos, peties, smakro, dilbio sumušimai ir skirtas ambulatorinis gydymas.

Trenkėsi keturis kartus

Eidžionių kaimo (Pandėlio sen.) gyventojas pranešė, kad liepos 28-osios paryčiui  rajono gyventojas (gim. 1994 m.) automobiliu „Nissan Terrano“ atvyko pas jį į kiemą ir keturis kartus trenkėsi į namo verandą, ją apgadino. Įtariamasis sulaikytas. Šeimininkas patyrė 500 Eur nuostolį. Vairuotojui nustatytas 2,34 prom. girtumas, 

Įkliuvo nevietiniai

Liepos 28-osios rytą Rokiškyje, P. Širvio gatvėje, sustabdytas automobilis „Audi 80“, kurį vairavo zarasiškis (gim. 1989 m.). Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas 2,29 prom. girtumas.

Nuvažiavo nuo kelio

Nepasisekė ir Didžiojoje Britanijoje gyvenamąją vietą deklaravusiam piliečiui. Tą pačią dieną, apie 15 val., kelio Rokiškis–Juodupė–Onuškis–Ilzenbergas 1,340 kilometre jo vairuojamas automobilis „Audi“ nuvažiavo nuo kelio. Paaiškėjo, kad vyras (gim. 1979 m.) neturi teisės vairuoti ir yra neblaivus – jam nustatytas 2,79 prom. girtumas.

Įtariamasis sulaikytas

Kartu važiavusiam keleiviui rokiškėnui (gim. 1987 m.) nustatytas dar didesnis – net 4,64 prom. girtumas.

Pagal PK inform. 

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie