Šioje svetainėje ant sofos įvyko lemtinga nelaimė. D. Zibolienės nuotr.
Šioje svetainėje ant sofos įvyko lemtinga nelaimė. D. Zibolienės nuotr.

Konstantinavoje (Kazliškio sen.) baisi nelaimė: krikštatėvis, įtariama, metaliniu semtuvėliu trenkė per galvą savo krikštasūniui. 38-erių vyriškis staiga mirė. Nedidelio kaimo gyventojai sukrėsti netekties: gaili ir velionio, ir ranką prieš jį galimai pakėlusio krikštatėvio.

Kivirčas dėl musių lervų

Gegužės 13-oji, penktadienis, – juoda diena. Rokiškio policijos pareigūnai vakare išvyko tirti nužudymo Konstantinavoje. Sukonfliktavo artimi giminės. Įtariama, kad ant lovos sėdėjusiam ir televizorių žiūrėjusiam M. T. į galvą semtuvėliu pelenams semti trenkė jo krikštatėvis 66-erių V. K. Šio žmona Zita „Gimtajam…“ sakė, jog savaitę abu vyrai pykosi, svaidėsi įžeidžiais žodžiais. Esą M. T., važiuodamas į Rokiškį, pažadėjo atvežti musių lervų, du eurus paėmė, o pažado neištesėjo. „Mano vyras – aistringas žvejys. Oras žuvims gaudyti buvo palankus, o masalų nėra. Krikštasūnis pinigus išleido greičiausiai svaigalams. Dėl jo gėrimo vyras labai pyko“, – pasakojo Zita.
Nelaimės vakarą moteris buvo virtuvėje, krikštasūnis televizorių žiūrėjo svetainėje, o sutuoktinis turėjo būti miegamajame. Išgirdusi triukšmą svetainėje, Zita nepuolė žiūrėti, kas vyksta. Po kelių minučių į virtuvę atbėgęs V. K., anot moters, kažką nerišlaus vapėjo. „Nuėjusi į svetainę pamačiau įprastoje vietoje, ant lovos, sėdintį į pagalvėles atsirėmusį sūnėną, galva buvo keistai pasvirusi. Pašaukiau jį, tačiau į žodžius jis nereagavo. Kraujo nesimatė, bet reakcijos jokios. Vyras nieko neaiškino, nežinau, kas tarp jų nutiko“, – padrikai nelaimės detales prisiminė moteris. Ji mano, kad labai įpykęs vyras galbūt užvožė sūnėnui metaliniu semtuvėliu, paliktu kibire prie krosnies. „Kadangi sūnėno galva jau buvo smarkiai traumuota, ir nedidelis smūgis jam tapo mirtinas“, – sakė moteris.

Daugiau antradienio „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie