Lietuvos ledo ritulio čempionate vasario 21 d.  „Juodupė“ išvykoje nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ rezultatu 3:6, o po poros dienų 2:16 (0:8, 1:2, 1:6) sutriuškino Kauno „Tigrus“. „Juodupės“ komandoje  po keturis įvarčius įmušė K. Isajevas, M. Baltrukonis, D. Beliakovas, tris – A. Katulis, vieną – M. Purmalis.

Vasario 25 ir 26 d. „Rokiškis“ savoje aikštelėje žaidė dvejas rungtynes su Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda.

Pirmajame susitikime rokiškėnai nugalėjo svečius rezultatu 5:3 (1:2, 3:1, 1:0). Įvarčius pelnė D. Deksnys (Š. Citavičiaus perdavimas), K. Šutas (A. Rukšėno ir S. Limonto perdavimas), tris – S. Limontas (pirmą po D. Janušonio, antrą po S. Sakaičio, trečią po D. Deksnio ir T. Jasinevičiaus perdavimų). Svečių komandoje rezultatyviai žaidė I. Raugas ir T. Mažulis, jau pirmajame kėlinyje vieną po kito įmušęs du įvarčius. Dažniausiai kova vyko prie vilniečių vartų.

Kito susitikimo pirmajame  kėlinyje 4 minutę sirgalius įvarčiu nudžiugino „Rokiškio“ žaidėjas T. Jasinevičius (K. Šuto ir S. Limonto perdavimas). Kitų įvarčių teko laukti iki trečiojo kėlinio. Mūsų komanda jų pelnė net septynis: tris įvarčius pataikė S. Limontas, du – S. Sakaitis, po vieną – T. Jasinevičius ir A. Rukšėnas. „Geležinio vilko“ komandoje taiklūs buvo I. Ragas ir T. Silinas.  Mūsiškiai į vartus smūgiavo 51 kartą, o priešininkai – 30. Rungtynės baigėsi „Rokiškio“ pergale 8:2 (1:0, 0:0, 7:2).

Šiomis rungtynėmis „Rokiškis“ baigė reguliarųjį sezoną būdamas ketvirtoje vietoje ir atkrentamųjų varžybų ketvirtfinalyje serijoje iki dviejų pergalių susitiks su Kauno „Tigrais“.

Kova dažniausiai vyko prie „Geležinio vilko“ komandos vartų.V. Bičiūnaitės nuotr.
Kova dažniausiai vyko prie „Geležinio vilko“ komandos vartų. V.Bičiūnaitės nuotr.