Antradienį rajono ūkininkai į miestą suvažiavo traktoriais, kurių, planuojama, šiame marše dalyvaus bent šešios dešimtys. Tai bus geros valandos taikus mitingas už dyzelino lengvatų išsaugojimą ir tai, kad žemdirbiams nebūtų didinami mokesčiai. Traktorių akcija rengiama visoje šalyje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
18 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas
Tomas
2019 27 lapkričio 20:15

Kad nieko kito daugiau ir negaunam apart traktoriaus uz parama skolon bankui… Nei kelio normalaus nei mokyklos arti ar darzelio investiciju 0

Už Lietuvą be baudžiavos.
Už Lietuvą be baudžiavos.
2019 26 lapkričio 19:30

Sveikinu ūkininkus! Šaunuoliai, kad išdrįsot streikuoti. Deja, kai kurių mūsų tautiečių noras skaičiuoti svetimus pinigus nesibaigė. Smulkūs ūkiai iki 100 ha sėdi bankuose, produkcija parduodama už grašius. Kodėl niekas nemato perdirbėjų, kodėl nežiūri prekybininkų iš kurių perka kosminiais antkainiais maisto produktus ar daiktus? Pas juos dirba už pusveltį. Ar jau taip patinka baudžiava? Patys bijot, o kitus smerkiat…Gal jau pats laikas būtų visiems atsimerkti?

jo,jo
jo,jo
2019 26 lapkričio 18:41

Šiaip,traktoriai tik darbo priemonė,brangūs kol nauji,po dešimties metų nebelieka nei grožio, nei kainos-tik brangus remontas,gerai jei pirkta su parama,o jei lizinginis,tai Rokiškio priesmėliai vargu ar uždirba ir minimumą…..yra sena sakmė:apie tėvą,vaikus ir šluotą….sulaužyti ją galima tik po vytelę;ką sėkmingai ir daro nomenklatūra su Lietuvos žmonėmis;ūkininkai nori,kad jiems pritartų kitų profėsijų atstovai ar socialiniai sluoksniai…o kur ūkininkai buvo kai nomenklatūra šmeižė,šaipėsi iš mokytojų,gydytojų,gaisrininkų…ar palaikėt?TYLĖJOT.ar palaikysit vežėjus…?NE

Rokiškietis
Rokiškietis
2019 26 lapkričio 16:45

Vargšas ūkininkas, tai čia tas kuris su Fendt atvažiavo į protesto akciją paverkti kaip blogai gyvena? Iš pateiktų nuotraukų, matau tik du ūkininkus su senais traktoriais…

Šaunuoliai
Šaunuoliai
2019 26 lapkričio 16:28

Jei visi būtų tokie vieningi ir darbštūs kaip ūkininkai, nereikėtų protestuoti prieš kvailus valdžios sprendimus. Mokytojai, policininkai, gaisrininkai, socialiniai darbuotojai pasisemkite stiprybės iš ūkininkų, būkite vieningi.

Nuomonė
Nuomonė
2019 26 lapkričio 14:58

Šaunuoliai ūkininkai, kad parodė vieningumą ir gausiai suvažiavo į rajono centrą. Taip parodė, kad nors kaimą valdžia su savo spendimais ir mokestiniais įstatymų projektais veda myriop, bet kaimas dar yra gyvas, dar nėra galutinai miręs. Tik būdami vieningi, tik parodydami, kad mums rūpi kaimo ateitis, tik ieškodami sprendimų visi kartu, o ne važinėdami kas kur atskirai, galime būti suprasti ir išgirsti. Būtų malonu, kad ūkininkus išgirstų mūsų rajono valdžia, kad išgirstų mūsų visų rinkti seimo nariai, kad galiausiai ūkininkus išgirstų ministerijos “dundukai”

Rokiškėnas
Rokiškėnas
2019 26 lapkričio 15:38
Reply to  Nuomonė

Juos rinkot, o jie negirdi. Tikri šaunuoliai.

Rokiškėnas
Rokiškėnas
2019 26 lapkričio 14:52

Kodėl nėra nei vieno plakato ar užrašo “Už Lietuvą, Už Lansbergį!”. Juk jis “sugriovė” kolūkius ir padarė šiuos rėksnius milijonieriais?

Tinginiams
Tinginiams
2019 26 lapkričio 14:51

Tinginių miesčionių susirinkimas liežuviais paplakt. Akivaizdu iš komentarų, kad nei vienam netekę su žemės ūkiu susidurt. Jei nieko nesuprantat tai padarykit visiems paslaugą ir patylėkit visai.

Geda ukininkams
Geda ukininkams
2019 26 lapkričio 14:41

Gyvena kaip inkstai taukuose ir vis dar maza. Paziurekit su kokiais traktoriais vazineja, su kokiais dzipais. Kas sau gali leisti tiek? – mokytojai, gaisrininkai, kulturos drabuotojai.

Stase
Stase
2019 27 lapkričio 6:08

Pabandykit jus ukininkaut ir pamatysit kokie inkstai taukuose. Kalbeti lengva, o dirbti sunkiau.

Laibas
Laibas
2019 26 lapkričio 13:37

Reikia prie ūkininkų laukų padaryt akciją ir neleist įvažiuot į laukus. Kuo čia dėbti eiliniai žmonės, kurie turi stovėti kamščiuose

Gyventoja
Gyventoja
2019 26 lapkričio 20:23
Reply to  Laibas

Tai ir padaryk, o dabar tik komentarus rašyt gudrus.

Zosė
Zosė
2019 26 lapkričio 13:31

tai jau važiuos jie su visureigiais, kaimas miršta, bet traktorių ir beje naujų ir gerų firmų eilė tai oho, tikrai ne mirštančiųjų, pas mus galioja taisyklė: kuo garsiau rėksi tuo daugiau gausi, tai ir rėkiam, o ko gi dar…

oho
oho
2019 26 lapkričio 13:17

NU PASIRODE KAIP GERAI UKININKELIAI NABAGUS VAIDINDAMI GYVENA , JUS TIK PAZIUREKIT KOKIA TECHNIKA VALDO VISI, RETAS KURIS PRASTESNIU TRAKTORIUKU RIEDA .O DAR HEKTARU VISI KIEK TURI…….

Partinukas
Partinukas
2019 26 lapkričio 12:23

Kodėl jie suvažiavo į Rokiškį, o nenulėkė, pavyzdžiui, į Pandėlį ar Kamajus? Prieš ką jie čia taip “staiposi” ir nori išgasdinti? Karabasą? Martynėlį ar Godeliauską? Tai juk jų pačių rinkta valdžia.

užjaučiu
užjaučiu
2019 26 lapkričio 12:21

kad nevisos Lietuvai skirtos europinės lėšos skiriamos jiems?

Biruted
Biruted
2019 26 lapkričio 12:03

rajono “baikeriai”…ir jiems mažai pinigų, o ko gi neišvažiavo streikuoti su savo naujai pirktais visureigiais?