Rokiškėnus užbūrė temperamentingi rytietiški šokiai (nuotraukų galerija)

Kultūros centrą užplūdo įvairiaspalviais šokių kostiumais pasipuošusios moterys – praėjusį savaitgalį publikai jos dovanojo temperamentingą rytietiškų šokių dozę „Rytietiškos svajos“.

2562
0

Šio renginio šeimininkės – kolektyvas „Ya Elbi“ – minėjo dvejų metų sukaktį. Ant scenos lipo kolektyvai iš Visagino, Šiaulių, Vilniaus, Kauno ir viešnios iš Daugpilio (Latvija). Šokių vakarą papuošė ir solistės. Jos – tarptautinių konkursų, festivalių nugalėtojos ir laureatės. Pirmą kartą Rokiškyje surengtas šokių vakaras abejingų nepaliko – sulaukė gausių rokiškėnų aplodismentų ir pagyrų.

Rokiškio rytietiškų šokių studija „Ya Elbi“ įkurta 2015 m. rudenį. Ji išaugo iš mažos grupelės, suburtos Obeliuose, o vėliau persikėlusios į Rokiškį. Kolektyvas ketina atnaujinti grupės repeticijas ir Obeliuose. „Ya Elbi“ išvertus iš arabų kalbos – „mano širdis“. Studija vienija širdis, mylinčias šokį ir rytietiškus ritmus. Anot „Ya Elbi“ vadovės Giedrės Adomaitienės, šokančios moterys ir merginos dalyvauja koncertuose, konkursuose, festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Daugiau renginio akimirkų rasite ČIA

vaiva1

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie