RKL sezono pradžia: „Feniksas“ padovanojo sirgaliams pergalę (nuotraukų galerija)

Praėjusį savaitgalį Rokiškio „Feniksas“ pergale ir pralaimėjimu debiutavo Regionų krepšinio lygos (RKL) naujame sezone. Tačiau įsimintiniausios rungtynės buvo sužaistos namuose, kai rokiškėnai 83:65 nepaliko vilčių kaimynams iš Kupiškio.

792
0

Savų sirgalių akivaizdoje „Feniksas“ spurtavo jau rungtynių pradžioje. Rezultatyviai puldami rokiškėnai per du kėlinius į varžovų krepšį įmetė net 50 taškų. Puolimo apsukų jie nemažino ir po ilgosios pertraukos. Ypač sėkmingai sužaidė atsarginio „Fenikso“ suolelio žaidėjai. Jie drąsiai atakavo krepšį ir sėkmingai didino persvarą. Tik rungtynių pabaigoje pabudęs „Kupiškis“ nedaug aptirpdė rokiškėnų sukauptą solidžią persvarą, tačiau rimtam spurtui to nepakako.

Tiesa, antrojoje rungtynių dalyje po žaidybinės situacijos kojos traumą patyrė Laurynas Bimba. Palikti aikštelę jis sugebėjo tik su komandos draugų pagalba.

Vienas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Ignas Juškevičius, pelnęs net 29 taškus. Aukštaūgio sąskaitoje – ir 19 atkovotų kamuolių. Aštriais prasiveržimais kupiškėnus į neviltį varė Robertas Sinkevičius. Jis įmetė 15 taškų. Egidijus Vilimas pelnė 12, Justas Merkys – 11, Edvinas Slapšys ir Domas Černiauskis – po 6, Linas Kolosovas ir L. Bimba – po 2 taškus.

Dieną prieš namų rungtynes „Feniksas“ išvykoje susitiko su Kaišiadorių „Kaišiadorių-Savinge“ ir nusileido jiems tik po atkaklios kovos 56:64. Sėkmingai pradėję rungtynes rokiškėnai vėliau pradėjo klysti ir iniciatyvą perleido šeimininkams. Šie trapią persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais namuose, kur lapkričio 4 d. susikaus su Kauno krepšinio akademijos „Snaiperio“ komanda.

vaiva2

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie