Ralio organizatoriai pluša tam, kad rugpjūčio 9–10 dienomis vyksiančiose „Samsonas Rally Rokiškis“ lenktynėse ir dalyviai, ir žiūrovai gautų ne vieną adrenalino dozę. Šiemet žiūrovų zonose bus daugiau privalumų – šiose vietose suformuoti tramplinai, garantuosiantys įspūdingus šuolius.

Lenktynininkas Vaidotas Žala, prieš dvejus metus „Samsonas Rally Rokiškis“ savo vardu „pakrikštijęs“ trampliną, šiemet galės savo „firminį“ šuolį pademonstruoti dar kartą – organizatoriai šį trampliną „kilstelėjo“.

Organizatoriai neabejoja: supylus keliolika tonų žvyro suformuota kalva, ant kurios savo automobilius į orą pakels net ir mažesnius vidutinius greičius demonstruojantys ralio dalyviai.

Praėjusią savaitę šį trampliną dar kartą išbandė „Samsonas Rally Rokiškis“ projekto partneris, lenktynininkas Martynas Samsonas.

Beje, tai ne vienintelis patobulintas tramplinas: organizatoriai papildomai supylė ir kiek toliau nuo vadinamojo V. Žalos tramplino esančią kalvą, „išmesiančią“ automobilius į orą.

Taip pat pakoreguotas tramplinas greičio ruože šalia Bajorų. Tiesa, anot M. Samsono, šioje vietoje teks apriboti greitį, mat sportininkai gali nuskrieti per toli. Pasak lenktynininko, prioritetas – dalyvių ir žiūrovų saugumas.

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie