Rugpjūčio pabaigoje rokiškėnas Raimondas Kazlauskas nusprendė dviračiu iš Anglijos minti iki Rokiškio. Pirmadienį vakare jis sėkmingai pasiekė gimtąjį Rokiškį.

„Keliausiu pas močiutę valgyti cepelinų…“ – iš karto po kelionės juokavo Raimondas. Jį Nepriklausomybės aikštėje pasitiko rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir dovanų įteikė Rokiškio vėliavą.

Pirmadienį R. Kazlauskas Rokiškį pasiekė iš Rygos, kelyje užtrukęs beveik 7 val. Iš viso dviračiu numynė beveik 2400 km. „Tai nepaprasta kelionė, siūlau išbandyti ją visiems ir pasidžiaugti gyvenimu“, – džiaugėsi Raimondas.

Žygeivio kelionė prasidėjo rugpjūčio 19 d. Mančesteryje. Finišuoti jis galėjo ir anksčiau, mat dvi dienas ilsėjosi Stokholme (iš Stokholmo keltu persikėlė į Rygą), be to, aplenkė Lenkiją, norėdamas pamatyti daugiau šalių. „Aplankiau devynias šalis. Iš pradžių numyniau iki Londono ir sėdau į traukinį, kad persikelčiau per Lamanšo sąsiaurį ir pasiekčiau Prancūziją. Atsidūriau Paryžiuje, o iš jo numyniau į Briuselį. Kelionė tęsėsi per Olandiją, Vokietiją, Daniją, Švediją“, – vardijo šalis rokiškėnas.

Projektą iš dalies remia

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments