Kultūros centro erdvėje – Atvelykio šventė

354
0

Rokiškio kultūros centras, kartu su Šv. apaštalo evangelisto Mato parapija, balandžio 3 d. rokiškėnus ir svečius kviečia į pirmą kartą organizuojamą Atvelykio šventę.

Parapijos klebonas Eimantas Novikas ragina kartu pasidžiaugti gražiąja pavasario švente: „Kviečiu visus būti nuostabiąja Dievo gailestingumo upe! Džiaukimės ir susirinkę prie altoriaus kartu švęskime tą nuostabiąją Atvelykio dieną… Te viskas atsigauna ir duoda vaisių iš Jo gailestingos malonės. O nuo altoriaus išeikime į miestą, pajuskime vienas kito artumą, pabūkime drauge…“

Atvelykio šventė prasidės 12 val. šv. Mišiomis Šv. Mato bažnyčioje. Po jų žmonės kviečiami neskubėti skirstytis į namus, o burtis Kultūros centro prieigose. Čia 14 val. prasidės agapė – žmonės bus kviečiami susėsti prie bendro stalo pasimėgauti puodeliu arbatos, pabendrauti. O tam, kad stalas būtų gausesnis, ateisiantieji turėtų ko nors atsinešti sau ir kaimynui…

Susirinkusiųjų laukia ne tik pasisėdėjimas, bet ir smagios pramogos: mažieji rokiškėnai galės dalyvauti įvairiuose žaidimuose, taip pat turėtų nepamiršti margučių, nes vyks margučių ridenimo varžybos. Po jų bus renkamas gražiausias margutis, jo autoriui dekanas įteiks dovanėlę.

Pasakodamas apie būsimą šventę, Kultūros centro direktorius Erikas Druskinas suintrigavo – šia proga jis pažadėjo iškepti pyragą!

GR inform.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie