Kunigo švietėjo Jono Katelės labdaros ir paramos fondas kartu su Kultūros centru mažiesiems rokiškėnams surengė susitikimą su Vilniaus Keistuolių teatro aktoriais.

Rokiškyje vykusiame jubiliejiniame XXXV profesionaliųjų teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ mažieji žiūrovai daugiausiai simpatijų atidavė būtent Keistuolių teatro kūriniui „Bambeklis bajoras“. Mažieji nupiešė daugiausia šio vaidinimo personažų, jų piešiniai eksponuojami Kultūros centre.

Susitikimo metu svečiai mažiesiems papasakojo apie teatrą, kodėl jie pasirinko tokią profesiją. Būta tokių šmaikščių vaikų klausimų, kad aktoriams teko gerokai pasukti galvą.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Žiūrovai
Žiūrovai
2019 30 kovo 8:09

Renginio idėja buvo gera: puiki piešinių paroda, pakviesti aktoriai, sukviesti vaikai.Darželinukai atėjo su auklėtojomis, o dalis kitų portretus piešusių vaikų, kadangi jau 16 valanda, atvažiavo su tėveliais). Aktoriai tokiai MAŽŲ NEKANTRIŲ ŽMOGIUKŲ auditorijai pasakojo elementarius dalykus apie teatrą daugiau kaip pusvalandį. Buvo nuobodu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Bet visi kantriai laukia, nes organizatoriai buvo informavę, kad kiekvienas vaikas, kuris nupieš po spektaklio labiausiai patikusį aktorių -personažą, gaus prizą. Renginį ,,išgelbėjo” Keistuolių dainelė, į kurios dainavimą buvo įtraukta visa žiūrovų auditorija. Na, ir pagaliau- išsvajotieji vaikų prizai, dėl kurių jie visi čia ir susirinko, O prizas- rėmėjo ,,Rokiškio sūris”… Skaityti daugiau »