Sekmadienį, birželio 23 d., 18 val. Rokiškio krašto muziejuje – ypatingas koncertas. Tai Izraelio ambasados dovana Rokiškiui. Organizatoriai sako, jog nevalia praleisti progą išgirsti vieną gražiausių Izraelio balsų. Vokalistės Gal De Paz koncertas „Migdanti širdis“ Rokiškyje bus nemokamas.

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė Irena Matelienė vakar dalijo skrajutes su koncerto reklama visame mieste ir sakė, jog nesvarbu, kad koncertas vyks per Jonines: „Prieš eidami prie ežero ar kitur švęsti Joninių galite užsukti į dvarą. Dainininkė šiomis dienomis vieši Lietuvoje. Prieš atvykdama pas mus, koncertuos Palangoje. Tai tik dvi vietos Lietuvoje, kur ji pasirodys“,  – sakė I. Matelienė. Gal De Paz yra pripažinta vokalistė, vienas gražiausių, unikalių balsų Izraelyje.

Kartu su dviem muzikos grupėmis „The Paz Band“ ir „Lucille Crew“ Gal gastroliavo šešerius metus, koncertavo Europos festivaliuose Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Čekijoje ir kitose šalyse.

2017-ųjų gegužės mėnesį su grupe „The Paz Band“ vokalistė atidarė legendinės grupės „Aerosmith“ atsisveikinimo turo koncertą 60 tūkst. žiūrovų auditorijai. Gal taip pat koncertavo su muzikantėmis Beth Hart, Joss Stone ir grupe „Cedric Burnside“.

 „Nerami širdis“ yra pirmasis vokalistės pianino solo. Jo pagrindu buvo sukurtas grupės „The Paz Band“ albumas.

„Koncertas yra Izraelio ambasadoriaus Amiro Mainono dovana Rokiškiui – Lietuvos kultūros sostinei – už ilgametį kultūrinį bendradarbiavimą. Koncertą kartu su ambasados specialistais organizuoja rajono savivaldybė“, – sakė I. Matelienė.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: