„Džiaugsmas, už kurį nereikia mokėti…„ – taip Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos naujojo priestato ir atnaujintų patalpų  atidarymo renginį pradėjo jo vedėja Justė Jankauskaitė,  Rokiškio publikai pažįstama iš klasikinės muzikos festivalių. Ji siūlė didžiuotis ir džiaugtis tuo, ką  šiandien turime.

Skambėjo gražiausia romantinė muzika. O  direktorė Alicija Matiukienė  prisipažino, kad šio priestato statyba, prasidėjusi prieš keletą metų, buvo iššūkis. Ne tik todėl, kad  bibliotekininkės padarė daug kartų daugiau darbo, nei už jį buvo mokama. Apie  seną svajonę turėti tokias patalpas liudija galybė bibliotekos spintose išsaugotų segtuvų. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas biblioteką pavadino intelektualinės minties centru. Tuo tarpu dekanas Eimantas Novikas kaip visuomet paslaptingai šypsodamasis kai sako kalbą ar laimina pastatą „dėl geros auros“ ragino visus skaityt Šventąjį raštą.“. Tokios nuotaikos ir minios, kokia susirinko sveikinti bibliotekininkų, seniai Rokiškyje kur bebuvę. Ne tik visa Rokiškio valdžia, kolegos, kaimynai, bibliotekininkės, skaitytojai, bet  svečiai iš Vilniaus, Panevėžio, Biržų, Anykščių, Ignalinos, Ukmergės bei kitų Lietuvos miestų. Kalbos ir dovanos  tiesiog liejosi.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PalaiminoPirmininkas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Palaimino
Palaimino

kunigėlis,liepė skaityti bibliją`,buvot reikalingi,,bet ne šventėje tik“?

Pirmininkas
Pirmininkas

Daug bereikšmių veidų, reklamos sau, bet nė vieno valstybinės priėmimo komisijos nario. O juk nuo jų priklausė koks bus projektas, kaip greitai jis išvis dienos šviesą, ar nebus nukrypta nuo projekto, ar pinai jis bus įgyvendintas.