blank
Prabanga, solidumas ir elegancija

Gyvenantieji klasikinio stiliaus namuose, dažnai ieško sprendimų, kokią židinio apdaila pasirinkti, kad būtų užtikrintas, ne tik estetiškas vaizdas, bet ir elegancija, prabanga bei solidumas. Belieka tik pridurti, kad būtent dekoratyvinis akmuo puikiai pateisins visus šiuos lūkesčius. Dar daugiau, neriekia pamiršti, kad tokia apdaila atitiks mados tendencijas ir po dešimtmečio ar keliolikos metų.

Ilgas tarnavimo laikas

Dažnai keliamas ir dar vienas reikalavimas – siekiama, kad židinio apdaila tarnautų kuo ilgiau ir nebūtų reikalingi jokie atnaujinimo darbai, reikalaujantys papildomų išlaidų bei laiko. Svarbu akcentuoti, kad šie lūkesčiai tikrai bus patesinti, jeigu pasirinksite dekoratyvinį akmenį – tinkamai prižiūrimas, jis gali tarnauti ir ne vieną dešimtmetį.

Didelis spalvų, tekstūrų pasirinkimas

Visi nori susikurti savo svajonių namus, tačiau tai įmanoma tik tuo atveju, jei visi gaminiai, kurie ir bus panaudoti kuriant interjerą, džiugins spalvų, tekstūrų įvairove. Belieka tik pridurti, kad būtent tai tikrai galioja dekoratyviniam akmeniui – galėsite rinktis iš įvairių spalvų bei tekstūrų.

Puikiai tiks ir modernaus stiliaus namams

Atsižvelgiant į tai, kad jūsų laukia itin didelis spalvų bei tekstūrų pasirinkimas, tikrai nebus sudėtinga rasti tokius dekoratyvinio akmens apdailos sprendimus, kurie tiktų modernaus stiliaus namams.

Ypač atsparus aplinkos veiksniams

Kai kurios apdailai skirtos priemonės, nėra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams, pavyzdžiui, temperatūrų svyravimams, smūgiams ir t.t. Dekoratyvinis akmuo – ypač atsparus, todėl ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą.

Kaip matyti, dekoratyvinis akmuo yra iš tiesų puikus sprendimas, kai norisi ilgaamžiškumo, estetiškos vaizdo siekiama sukurti prabangos be elegancijos įspūdį, puikai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus aplinkai. Daugiau apie šio pasirinkimo galimybes bei privalumus, galite sužinoti http://www.akmenys.lt/zidinio-apdaila.

Užs. Nr. 91

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments