Rajono meras Vidmantas Kanopa traukiasi iš posto.
Rajono meras Vidmantas Kanopa traukiasi iš posto.

Rajono meras Vidmantas Kanopa traukiasi iš posto. Sausio 10 d. jis pradės eiti Žemės ūkio ministerijos viceministro pareigas.

Politikas tikino, jog ryžtis tokiam žingsniui jam buvo sunku dėl neadekvačios rajono žmonių reakcijos, pasipylusių kaltinimų, esą jam mero pareigos tebuvo tolesnės karjeros laiptas.
„Manęs laukia ne tik aukštos pareigos, bet ir labai didelė atsakomybė. Tai didelis iššūkis bei rizika“, – sakė p. Kanopa.
Jo teigimu, pasiūlymas užimti viceministro pareigas – jo viso gyvenimo triūso, įdirbio, tolerancijos, charakterio savybių, gebėjimo vadovauti ir burti kolektyvą įvertinimas. „Už postą nemokėjau nė lito. Šeimos įmonė „Daivida“ niekada nerėmė Socialdemokratų partijos“, – teigė p. Kanopa.
Jis neigiamai vertina rajono vadovų kaitą ir mano, jog šią problemą išspręstų tiesioginiai merų rinkimai. „Jei man pavyktų tokius rinkimus laimėti, tai kitokie postai tikrai nepaviliotų: politikui už viską svarbiau rinkėjų pasitikėjimas“, – aiškino p. Kanopa.
Jis ketino likti Rokiškio savivaldybės tarybos nariu ir toliau dirbti viso rajono labui, tačiau, įvertinęs didelį užimtumą, šio sumanymo atsisakė.
Savo įpėdiniui p. Kanopa siūlo kuo greičiau ir kuo skaidriau suformuoti 2013 m. biudžetą, didelį dėmesį skirti Europos Sąjungos projektams.
„Meras turi koncentruotis į prioritetines veiklos sritis, nes visko aprėpti neįmanoma. Niekada neskyriau daug dėmesio paradinei veiklos savivaldybėje pusei. Ir tai buvo mano klaida. Merui reikėtų dažniau lankytis įvairiuose susibūrimuose, artimiau bendrauti su žmonėmis“, – savo kadenciją kritiškai įvertino rajono vadovas V.Kanopa.

 

 

 

Dalia ZIBOLIENĖ

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments