Rokiškyje visas draudimo paslaugas jau galima įsigyti vienoje vietoje. UADBB „Drausma“ nuotr.

Apie draudimo brokerių veikimo principus kalba „Drausmos“ Rokiškio skyriaus vadovas Vaidas Speičys: „Jeigu fizinis ar juridinis asmuo kreipiasi į kurią nors draudimo bendrovę, konsultantas jam pasiūlys tik tos konkrečios bendrovės produktą ir nesvarbu, kad galbūt kitoje draudimo bendrovėje analogiškas draudimo produktas yra pigesnis arba turi geresnes sąlygas. Juk žmogus negali žinoti visų draudimo bendrovių siūlomų produktų sąlygų ir „ima“ tik tai, ką jam įsiūlo čia ir dabar už konkrečią kainą. Draudimo brokeriai klientams gali išrinkti patį geriausią ir labiausiai kliento poreikius tenkinantį variantą. Taigi klientams nereikia gaišti savo brangaus laiko – draudimo brokeriai tai atlieka už jus.“

Pasak V. Speičio, draudimo brokeriui yra keliami didžiuliai reikalavimai. Juo gali būti tik asmuo, turintis nepriekaištingą reputaciją, išlaikęs draudimo brokerių kvalifikacinį egzaminą, gavęs draudimo brokerio pažymėjimą bei dirbantis draudimo brokerių bendrovėje.

„Šiemet 21-ąjį gimtadienį atšventusi UADBB „Drausma“ turi daugiau kaip 20 skyrių įvairiuose Lietuvos miestuose. UADBB „Drausma“ veiklos profesinę civilinę atsakomybę yra apsidraudusi 1 250 000 eurų vienam draudžiamajam įvykiui ir 1 850 000 eurų visiems draudžiamiesiems įvykiams per metus – ko reikalauja LR draudimo įstatymas. Visa tai garantuoja draudimo brokerių teikiamų paslaugų patikimumą ir saugumą.

UADBB „Drausma“ galima įsigyti pačių įvairiausių draudimo bendrovių siūlomų produktų tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims: privalomąjį transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimą, turto draudimą, sveikatos, nelaimingų atsitikimų, kelionių, gyvūnų, gyvybės kaupiamąjį ir kitus draudimus. Taip pat atstovaujame klientams, sudarant sutartis su AB „Invalda INVL“ pensijų kaupimo ir investicijų fondu. Sudarome privalomąsias II pakopos bei savanoriškąsias III pakopos pensijų kaupimo fondų sutartis.

Todėl kviečiame tiek fizinius, tiek juridinius asmenis užsukti pas mus pasikonsultuoti ir, esant poreikiui – apsidrausti“, – kalbėjo V. Speičys.

Rasa Skuodytė

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie