blank

Spręsdami, ar verta pirkti, ekonomistai, dizaineriai ir namų savininkai atsižvelgia į produkto investicijų grąžą. Šis principas pasveria produkto vertę pagal pradinę investicijų sumą ir galutinę naudą. Paprastais žodžiais tariant, ROI klausia: „Ar integruoti LED šviestuvai verti išlaidų? Laimei, integruoti LED apšvietimo įrenginiai siūlo puikią vertę ir grąžą, be daugelio pageidaujamų savybių.

Kas yra integruotas LED šviestuvas?

Integruotas LED šviestuvas yra šviestuvas, kuriame šviesos diodai montuojami tiesiai į šviestuvą. Palyginimui, įprastoje lempos sąrankoje galima pakeisti tradicinę lemputę. Tokius šviestuvus galite įsigyti internetu be jokio vargo.

Integruoti LED žibintai tiesiogiai jungiami prie žemos arba linijinės įtampos elektros sistemų. Šviesai gaminti šviestuvas siunčia elektros srovę į LED mikroschemas, kurios kartu sukuria baltą šviesą.

LED šviestuvų sąranka yra labai universali ir leidžia integruotiems LED šviestuvams išsiskirti už įprasto apšvietimo, lubų ventiliatoriaus ir įleidžiamų šviestuvų. LED apšvietimas gali būti toks paprastas kaip juostelė, uždedama sunkiai apšviestose vietose, arba toks sudėtingas kaip lubų šviestuvas, kuris atrodo kaip meno kūrinys. Nepriklausomai nuo mastelio, šie šviestuvai sujungia LED šviestuvų pranašumus su unikalumu, dėl kurio jie išsiskiria iš standartinių šviestuvų.

LED apšvietimo pranašumai

Naudojant LED šviestuvus, apšvietimas gali padaryti daug daugiau nei apšviesti namus. LED lemputės tausoja aplinką, jūsų dizaino pageidavimus ir piniginę. Pažvelkite į kai kuriuos privalumus, kuriais galite mėgautis naudodami šiuos LED šviestuvų profesionalus.

Aplinkos sauga

LED lemputėse nėra gyvsidabrio, o tai netinka jų energiją taupančiuose analoguose – kompaktiškose fluorescencinėse lempose (CFL). CFL lemputės pastaraisiais metais išpopuliarėjo kaip efektyvesnis pasirinkimas nei tradicinės kaitrinės lemputės. Kiekvienoje CFL lemputėje yra apie 4 miligramai gyvsidabrio. Nors jūs nesate veikiami gyvsidabrio, kai dirbate su nepažeista CFL lempute arba ją naudojate, gyvsidabris gali būti pavojingas, jei sulaužysite lemputę.

Energijos taupymas

LED lemputės yra geriausias energiją taupantis šviesos šaltinis. JAV Energetikos departamentas nurodo, kad naudojant LED lemputes sutaupoma nuo 72% iki 80%, palyginti su kitomis galimybėmis. LED lemputės tarnauja iki 25 kartų ilgiau nei tradicinė lemputė. Nesvarbu, ar pakeisite vieną šviestuvą namuose, ar visiškai suprojektuosite namus naudodami LED šviestuvus, galite sutaupyti daug energijos.

Užs. 750

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments