Tai, kad SEO yra ir vidinis, ir išorinis greičiausiai žino dauguma. Bendrai šie darbai naudingi kiekvienos įmonės svetainei, nes pritraukia daugiau klientų, kas lemia daug daugiau pardavimų. Norint, kad svetainė būtų matoma žmonėms, be SEO prasiversti sunku. Taigi, jei dar nesate pilnai susipažinę su tuo kokie darbai yra vykdomi užsisakius šią paslaugą, tikrai verta pasidomėti ir apgalvoti jos taikymą savo svetainei. Kokybiškas paslaugas suteiks profesionalios reklamos agentūros kaip www.taurusmedia.lt. Tuomet nereikia niekuo rūpintis patiems, o klientų srautas padidėja, todėl galima tik džiaugtis puikiais rezultatais. Straipsnyje rasite daugiau informacijos apie vidinį SEO ir vykdomus darbus, kurie pagerina svetainės kokybę.

Šie darbai prasideda nuo konkurentų analizės ir raktažodžių pasirinkimo savo paslaugoms. Patys pirmi dabai, kuriuos būtina atlikti vos pradėjus rūpintis šiuo aspektu yra gana paprasti. Reikia sutvarkyti puslapio kodą, o kartais, jei puslapis senesnis reikia jį perdaryti naudojant wordpress turinio valdymo sistemą. Tuomet galima pradėti galvoti apie vidines nuorodas, formatus. Senesni puslapiai dažnai turi gana ilgus ir sunkius puslapių adresus, todėl juos tenka patvarkyti. Sutrumpinus netinkamus adresus ir pasirūpinus vidinėmis nuorodomis, jau galima džiaugtis neblogais rezultatais.

Reikia pagalvoti ir apie iliustracijas. Jas reikia apžiūrėti visapusiškai – per dideli failai gali kenkti puslapiui, taip pat netinkamos iliustracijos yra tos, kurios yra be aprašymų, be ATL tekstų ar su įvairiais netinkamais kodais. Šias problemas sutvarkius, galite turėti daug funkcionalesnį puslapį, todėl ir pozicijos google gali būti daug geresnės. Tvarkyti prireikia ir tekstus, jei tokius turite. Nebūtina rašyti naujų, jei senų yra užtektinai. Tačiau labai svarbu juos koreguoti – pakeisti kokias nors datas, sakinius, galbūt kelis žodžius prirašyti, ištrinti ar performatuoti visą tekstą. Reikia pridėti ir raktinių žodžių, parašyti unikalius meta aprašymus ir pavadinimus. Senus tekstus koreguoti gaunasi daug pigiau nei užsisakyti visiškai naujus.

Vidiniame SEO svarbu ir UX sutvarkymas. Jis reiškią patogumą lankytojui, todėl labai svarbu, kad jūsų svetainė būtų aiški ir žmogus lengvai galėtų ja naudotis. Tam įtakos turi dizainas, šriftai, meniu išdėliojimas ir daugelis kitų dalykų. Taip pat verta pagalvoti apie mobiliąją versiją, nes telefonais naudojasi vis daugiau žmonių.

Užs. 547  

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie