Laukia svarbus gyvenimo įvykis – vestuvės, krikštynos?.. Nori, kad įsimintinos dienos nuotaiką justų kartos, šeimos albumą vartysiančios po daugelio metų? Čia padėti gali vestuvių fotografas rokiškėnas Anton Prokopov.

Gražios ir kokybiškos fotografijos – darbo komandoje rezultatas

23-ejų rokiškėnas A. Prokopov profesionalia vestuvių fotografija užsiima jau pora metų. „Idėjų ir sumanymų – daug, todėl tiems, kurie planuodami vieną svarbiausių dienų savo gyvenime pristinga fantazijos, visada pasiūlau peržvelgti pasiūlymų sąrašą, kurpiamą specialiai tam reikalui“, – sako vestuvių fotografas. Anot jo, tam, kad įspūdingos šventės akimirkos būtų

A. Prokopov vestuvių fotografija Rokiškyje
A. Prokopov vestuvių fotografija Rokiškyje

įamžintos, dažniausiai prireikia labai nedaug – tik atviro žmogaus ir fotografo pokalbio. A. Prokopov nuomone, abiem pusėms geriau pajausti vienas kitą padeda specialus paslaugų paketas, į kurį įeina ir priešvestuvinė jaunavedžių fotosesija. „Jos metu pamatai, kaip žmogus juda prieš objektyvą, „pasimatuoji“ pozas, foną, nuotraukos kompoziciją, išsiaiškini, kokiu tempu gali dirbti. Tam, kad akimirkos, užfiksuotos nuotraukose, būtų kuo natūralesnės, o jaunavedžiai, pozuojantys prieš objektyvą, jaustųsi kuo laisviau, per mobiliąją garso kolonėlę visada skamba apgalvotas, atsipalaiduoti padedantis muzikinis fonas“, – sako vestuvių fotografas A. Prokopov.

Ne tik vestuvių, bet ir krikštynų, asmeninės ar šeiminės fotosesijos

Vestuvinės fotografijos paslaugos paketo kaina, atsižvelgiant į tai, kokio kiekio retušuotų nuotraukų jaunieji pageidauja, kiek laiko fotografas dirba šventėje ir kitus niuansus, svyruoja nuo 250 iki 800 Eur. „Klientams visada stengiuosi pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Paslaugų kainos nustatytos analizuojant dvejų pastarųjų metų situaciją rinkoje. Tam, kad kliento svarbus gyvenimo įvykis būtų įamžintas kokybiškai, fotoįrangą dažnai atnaujinu, o kad aplenktų nemalonūs netikėtumai – su manimi visada keliauja ir antras fotoaparatas. Esant reikalui vestuvių akimirkos fiksuojamos į pagalbą pasitelkus kitą vestuvių fotografą: komandinis darbas padeda užtikrinti, kad pro objektyvą neprasprūstų nė vienas geras kadras“, – sako A. Prokopov.

Tiems, kurie prisiminimui nori turėti vadinamąjį popierinį nuotraukų variantą, vestuvių fotografas siūlo fotoknygos kūrimo paslaugas.

Pasak jo, vestuvių sezono įkarštyje retušuotos nuotraukos jaunavedžiams įprastai pateikiamos po mėnesio ar pusantro. Tam, kad laukimas neprailgtų, netolimoje ateityje jaunieji dar šventės įkarštyje bus apdovanoti keliomis momentinėmis nuotraukomis, o prabėgus kelioms dienoms fotografas užsakovams pateikia ir keturias spaudai paruoštas bendras jaunųjų ir svečių fotografijas.

A. Prokopov vestuvių fotografija Rokiškyje
A. Prokopov vestuvių fotografija Rokiškyje

Profesionalia fotografija besidomintis rokiškėnas fiksuoja ne tik vestuvių, bet ir krikštynų gražiausias akimirkas, organizuoja asmenines ar šeimines fotosesijas gamtoje ar kitoje užsakovo pageidaujamoje vietoje.

Išsamesnė informacija apie visas vestuvių fotografo A. Prokopov teikiamas paslaugas ir jų kainą – internetinėje svetainėje www.fototakas.lt ir socialiniame portale „Facebook“ paskyroje „Fototakas.lt“. Susisiekti su fotografu galima ir tel. 861624165.

azija