blank

Prie „Spiečiaus“ prisijungusiems verslininkams skiriama kompiuterizuota darbo vieta modernioje bendradarbystės centro erdvėje, teikiamos individualios verslo konsultacijos, jie gali dalyvauti verslo įgūdžių ugdymo programose, mokymuose, renginiuose bei bendrauti ir įgyvendinti iniciatyvas drauge su kitais miesto verslininkais. Dar šiemet „Spiečiaus“ paslaugų paketą papildys naujos nemokamos paslaugos: e-komercijos dirbtuvės, verslui auginti skirta akseleravimo programa, tikslinės konsultacijos bei galimybė gauti verslo subsidiją!

Šiuo metu Lietuvos regionuose veikia 13 „Spiečiaus“ bendradarbystės centrų, kurių pirmasis įkurtas dar 2016 metais.

„Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra efektyvi ir jau pasiteisinusi verslumo skatinimo priemonė – čia verslininkams suteikiamos visos galimybės auginti savo verslus. Labai džiaugiamės „Spiečiaus“ paslaugomis pasinaudojusių verslų rezultatais: praėjusiais metais, net šalyje esant karantinui, „Spiečiaus“ narių apyvarta paaugo 68 proc., trečdaliui verslininkų pavyko apyvartą išlaikyti stabilią, o kas penktas narys pradėjo vykdyti eksportą. Tokių rezultatų tikimės ir Rokiškio „Spiečiuje“, – teigia „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento direktorė Inga Juozapavičienė.

„Spiečiaus“ paslaugomis gali pasinaudoti ne tik prie bendradarbystės centro prisijungę nariai, bet ir visi, siekiantys pagilinti savo verslo žinias ar turintys klausimų apie verslo kūrimą ir vystymą. „Spiečiaus“ konsultacijos ir čia vykstantys renginiai prieinami visiems rokiškiečiams.

Verslininkai, norintys tapti „Spiečiaus“ nariais ar sužinoti apie „Spiečių“ daugiau, gali kreiptis:

tel. 8 609 28 855, [email protected]

Užs. 705

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
kaimietis
kaimietis
2021 16 birželio 12:18

Na taip, įkurtas Spiečius, sumerkti pinigai į eilinį abejotina projekta, tik Spiečiuje nesispiečia jaunieji verslininkai, darbuotojams nėra ką veikti, tai išplatino kvietimą pagaliau pradėti spiestis. Juokingi tokie projektai ir darbo imitavimas.

Vaiva
Vaiva
2021 16 birželio 11:53

Nereali vieta!

Rekomenduojami video: