Verslo pradžiai reikia turėti nemažą kapitalą

Milžiniškas pradinis kapitalas tikrai nėra būtinas, norint pradėti nuosavą verslą. Žinoma tai gali priklausyti nuo jūsų pasirinkto verslo tipo, tačiau gausu verslų, kuriuos galima pradėti ir sėkmingai vykdyti be didesnių investicijų. 

Taip pat labai svarbu prieš pradedant, bet kokį verslą įsitikinti, kad jis bus paklausus ir jūs nešvaistysite savo turimų lėšų ir laiko veltui. Be to, jei verslo idėja yra itin paklausi ir visgi reikalauja didesnių investicijų, su paklausos įrodymais daug lengviau gauti finansavimą. Bankai ir kitos finansavimo bendrovės nori matyti aiškų potencialą, kuris atneš naudą ne tik jums, bet ir finansuotojui. Taip pat lengviau suteikiamos ir paskolos įmonėms be užstato, kas leidžia išvengti didesnės rizikos. 

Neseniai sukurtam verslui nederėtų skolintis

Labai gajus mitas, kad jaunas verslas neturėtų skolintis savo plėtrai ir kitoms būtinoms reikmėms, tačiau turėtų augti iš savo generuojamo pelno. Taip, žinoma tai būtų puiku, tačiau augimas būtų itin lėtas ir užtruktų ilgus metus. 

Visgi šiuolaikinis verslo modelis ir nuolat auganti konkurencija, neleidžia verslui taip elgtis. Jei augama tik iš generuojamo pelno, tuomet atsiliekama nuo kitų ir ženkliai krenta konkurencingumas. Todėl skolinantis, galima labai greitai ir efektyviai auginti verslą. Žinoma, derėtų nepamiršti apskaičiuoti paskolos atsiperkamumą ir vengti refinansuoti jau turimas paskolas. 

Užs. 1008

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie