blank

Primename, kad rajono verslininkai gali susigrąžinti dalį lėšų už sumokėtas palūkanas, žemės, žemės nuomos ar nekilnojamojo turto mokesčio dalį, dalyvavimo verslo parodose išlaidas, už savo ar darbuotojų kursus, atgauti įmonės, bendrijos registravimo išlaidas, informacinių reprezentacinių leidinių rajono mastu leidybos išlaidas ar išlaidas už įdarbintą asmenį, registruotą Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriuje, ir kt. Lėšos gali būti naudojamos programos nuostatuose nurodytoms paramos kryptims, paremiant rajono verslo subjektus, atitinkančius LR smulkaus ir vidutinio verslo įstatymą bei SVVPP nuostatų reikalavimus.

Rajono smulkūs ir vidutiniai verslininkai kviečiami nuo 2021 m. spalio 1 d. 8 val. teikti paraiškas programos paramai gauti. Paraiškos priimamos nuo kvietimo pradžios iki kol pakanka lėšų, skirtų programai einamosioms lėšoms, bet ne vėliau kaip iki 2021 m. spalio 15 d. 13 val.

Užpildytas paraiškas su visais reikalingais dokumentais prašome siųsti paštu arba palikti savivaldybės administracijos (Respublikos g. 94, Rokiškis) viename langelyje (popierinius variantus) arba, jei paraiškos ir privalomi pateikti dokumentai teikiami pasirašyti kvalifikuotu el. parašu, – siųsti  juos el. paštu  savivaldybe@post.rokiskis.lt, adresuojant Rokiškio rajono savivaldybės Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriui.

Detalesnę informaciją apie Rokiškio rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programą, paraiškos formą ir kitus dokumentus galite rasti rajono internetinėje svetainėje www.rokiskis.lt, skyrelyje Verslininkams/Parama-verslui arba kreipiantis į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyrių (mob. tel. 8 659 34 153, el. p. r.ruzeliene@post.rokiskis.lt).

Užs. 1136

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments