Kiekviena moteris nori savo kosmetinėje turėti itin veiksmingas ir jai tinkančias veido odos priežiūros priemones. Ir nors tikrai šiais laikais pasirinkimo yra daug, kartais pasigendama priemonių, skirtų problematiškai ar itin jautriai odai. Žinoma, visuomet nemažą priemonių pasirinkimą galima rasti kosmetikos parduotuvėse, įskaitant ir www.kosmetikosparduotuve.lt, tačiau reikia gerai apgalvoti kokio poveikio norisi, kokie ingredientai gali padėti ir kurie pakenkti. Puiku jeigu gebate atskirti ingredientus, kurie jums patinka, nealergizuoja, tačiau kitais atvejais ganėtinai nelengva pasiryžti išmėginti visiškai nenaudotą priemonę. Žinoma, kiekvienam veido odos tipui priskiriami ir tam tikri ingredientai, kurie padeda vieną ar kitą problemą spręsti, todėl su jais susipažinus išsirinkti kremą tampa lengviau.

Problematiška oda su spuogeliais gali būti labai išranki. Renkantis priemones galima suklysti ir pasirinkti tas, kurios tik dar labiau užkimš veido odą ir paskatins daugiau spuogų atsiradimą. Taip kartais nutinka ne tik paaugliams, kovojantiems su riebia ir spuoguota oda, bet ir suaugusiems. Turint itin spuoguotą odą, kai niekas, atrodo, nebe padeda, tuomet verta kreiptis į dermatologą, kad būtų pasiūlytos efektyvios gydomosios priemonės. Lengvesniais atvejais siūloma išbandyti arbatmedį, kuris yra vienas efektyviausių natūralių ingredientų, kuris neerzina odos ir turi teigiamos įtakos spuogams. Gerai spuoguotą odą veikia ir kremai su cinku, jie padeda odai išsivalyti. Svarbiausia vengti priemonių su alkoholiu, nes oda gali likti sudirginta.

Jautri oda irgi gana problematiška, nes jai labai dažnai netinka daugelis įprastai žmonių naudojamų priemonių. Tokią odą lengvai sudirgina cheminės medžiagos veido kremuose arba per intensyvūs natūralūs ekstraktai. Taip pat turint tokią odą būtina atsižvelgti į tai kam esate alergiški, kitaip gali atsirasti tik dar daugiau problemų. Jautrios odos savininkės turėtų naudoti kuo natūralesnes ir ekologiškesnes priemones, kurios savo sudėtyje turėtų tokių raminančių ingredientų kaip alavijas. Jis veikia prieš uždegimiškai ir puikiai drėkina veido odą. Būtent todėl alavijas naudojamas ir nudegimams gydyti ar kitais atvejais, kai oda yra labai sudirgusi. Galima rinktis tokius natūralius kremus, kur net septyniasdešimt procentų visos priemonės sudarytu alavijas.

Užs. 547

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie