blank

Daugelis tų, kurie rūpinasi savo oda yra pastebėję, kad vis dažniau imama kalbėti apie hialurono naudojimo privalumus ir tai, kad veido kremų pasiūloje kremai su hialuronu vis labiau populiarėja. Veido priežiūra apima daug su tuo susijusių procesų, nuo sveikos gyvensenos, mitybos iki kokybiškų veido priemonių pasirinkimo. Visa tai yra svarbu, norint džiaugtis elastinga, švytinčia oda bei norint kaip įmanoma labiau sustabdyti senėjimo procesą. Hialuronas bei jo poveikis odai šiandien yra plačiai aptariamas, kalbant apie jo galimybes padėti norint palaikyti jaunatvišką odą kuo ilgiau. Tad kas yra hialurono rūgštis ir kuo pasižymi veido kremas, papildytas juo?

Veido kremą internetu išsirinkite sau ➡️ Babor.lt!

Veido kremas su hialurono rūgštimi – priemonė odos jaunystei palaikyti

Hialurono rūgštis yra natūraliai besigaminanti kiekvieno mūsų organizme, o jos tikslas – sugerti organizme esančią drėgmę, išskirstyti ją po žmogaus organizmą, drėkinti odą bei dalyvauti kolageno sintezės procese. Hialuronas pasižymi daugeliu odai naudingų savybių, tačiau bėgant metams, jo kiekis organizme ima mažėti ir jo teikiamos drėgmės trūkumas lygiagrečiai ima atsispindėti ir odoje bei jos būklėje. Hialurono rūgšties kiekiui sumažėjus, odos atsinaujinimo procesai gali sutrikti ir būtent todėl ima atsirasti vis daugiau nepageidaujamų raukšlių. Hialurono rūgštis ne veltui yra laikoma jaunystės pagrindu, kadangi esant didesniam jos kiekiui organizme, oda išlieka stangri ir pamaitinta. Hialurono rūgšties molekulė, kuri pritraukia itin daug vandens, prisideda prie efektyvios kolageno sintezės, apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir leidžia išlaikyti jaunystę. Veido kremas su hialurono rūgštimi gali padėti tinkamai drėkinti odą, suteikti jai elastingumo, išsaugoti jos sveikatą. Jau nuo 25-erių metų hialurono kiekis organizme ima mažėti, atsiranda odos sausumas, oda ima glebti ir tai yra puikus metas pradėti rūpintis papildomu odos drėkinimu priemonėmis, kuriomis yra hialurono rūgšties. Veido kremas, papildytas hialurono rūgštimi, gali būti puikia priemone tinkamam odos drėkinimui.

Ką reikėtų žinoti, norint naudoti veido kremą su hialuronu?

Natūralaus hialurono kiekis organizme mažėja senstant, tačiau jo mažėjimui įtakos turi ir su aplinkos sąlygomis bei gyvensenos ypatumais susiję veiksniai, tokie kaip ultravioletiniai spinduliai, rūkymas, stresas ir t.t. Veido kremas su hialuronu gali bent šiek tiek sumažinti šių veiksnių keliamą žalą. Veido kremas su hialuronu gali būti naudojamas tiek sausai, tiek riebiai odai, kadangi jis neužkemša porų. Geriausia, jeigu prieš naudodami veido kremą su hialuronu, ant odos užtepsite veido serumo su hialurono rūgštimi. Šis derinys gali padėti siekiant efektyvesnio kremo teikiamo rezultato.

BABOR Serumai, veido kremai internetu ➡️ Babor.lt

Užs. 1210

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: