blank

Įvairūs niekučiai su Valentino dienos simbolika 

Dovanokite, jei esate neseniai susipažinę ar tiesiog norite parodyti dėmesį jums patinkančiam žmogui šią gražią Valentino dieną, taip pat tokios smulkmenėlės gali būti kaip priedas prie didesnės dovanos. Tai įvairūs suvenyrai, puodeliai, žvakutės, žaisliukai su širdelėmis, užrašinės, tušinukai su Valentino dienos simbolika. 

Nedovanokite, jeigu jūsų santykiai tęsiasi jau ne pirmus metus, ir iš jūsų tikimasi rimtesnės dovanos nei koks niekutis. Arba jūsų antroji pusė tiesiog nemėgsta ar net negali pakęsti tokių nepraktiškų, vienadienių suvenyrų, neturinčių jokių praktinio pritaikymo ar panaudojimo galimybių. 

Saldainiai ar kiti skanėstai 

Dovanokite, nes skanias dovanas gauti visada malonu, o jeigu tai dar jūsų rankų ir širdies darbo rezultatas (naminiai pyragai, pyragėliai ar net saldainiai), tai tikrai bus teigiamai įvertintos dovanos. Taip pat saldumynus visada smagu gauti su kokia nors didesne, praktiška dovana. 

Nedovanokite, jei žinote (ar tik įtariate), kad tokios dovanos nėra tinkamos jūsų antrajai pusei – tai gali būti ir tam tikros sveikatos problemos, arba gyvenimo būdas (nevalgyti nieko saldaus, su cukrumi ar pan.), o gal tiesiog kažkas nemėgsta saldumynų. 

Alkoholiniai gėrimai 

Dovanokite, jei planuojate šiuo gėrimu mėgautis dviese Valentino dienos proga. Šia proga galite išsirinkti įdomesnį ar egzotiškesnį gėrimą, bet nepamirškite ir savo partnerio prioritetų, renkantis tokius gėrimus. 

Nedovanokite, jei jums ar jūsų partneriui alkoholio vartojimas nėra priimtinas. Tokiu atveju galite rinktis kitas dovanas arba nealkoholinius gėrimus. 

Erotinės prekės, apatiniai 

Dovanokite, jei puikiai pažįstate savo partnerį, ir tikrai galite nupirkti tinkamo dydžio seksualius apatinius. Kitos erotinės prekės taip pat puikiai tiktų šiai dienai, nes kada gi dar dovanoti meilės žaisliukus, jei ne per meilės dieną? 

Nedovanokite, jei jūsų pažintis prasidėjus dar neseniai, – tokia dovana gali net ir įžeisti. Tiesiog tokio pobūdžio dovanoms dar netinkamas laikas draugystės pradžioje. 

Papuošalai, madingi aksesuarai

Dovanokite, nes dauguma žmonių mėgsta puoštis ar bent jau nešioja laikrodžius, apyrankes kaip savo stiliaus akcentus. Vis dėlto reikia gerai parinkti papuošalus ar aksesuarus savo partneriui – puikiai žinoti žiedo ar apyrankės dydį, partnerio skonį, kitas smulkmenas, kurios gali patikti ar nepatikti jūsų partneriui. Be abejo, šiais laikais visada galima pakeisti įsigytas prekes, tačiau ir jums patiems būtų daug maloniau, jei jūsų dovana tiktų ir patiktų. 

Nedovanokite prastų ar pigių papuošalų bei aksesuarų, jei negalite sau leisti brangesnių dovanų. Jei jūsų partneris nemėgsta papuošalų ar turi ypač išskirtinį skonį papuošalams, tokios dovanos taip pat netiks. 

Kvepalai ir kosmetika 

Dovanokite, nes tik labai maža dalis žmonių visiškai nenaudoja kvepalų ar kosmetikos. Ir tikrai visiems reikia įvairių kremų, šampūnų, vonios druskos ar dušo želė, kvapnaus muilo. Vis dėlto kvepalus vertėtų rinktis labai atsargiai, iš anksto susižinoti, kokius kvepalus jūsų antroji pusė naudoja ar norėtų įsigyti. 

Nedovanokite, jei net neįsivaizduojate, kokie kvepalai jam ar jai galėtų patikti. Taip pat kai kurie žmonės yra alergiški kvepalų kvapui (ar apskritai visiems stipresniems kvapams). Netaktiška, taigi taip pat ir nerekomenduojama, dovanoti moteriai kremą nuo raukšlių ar celiulito (nebent ji pati būtų jūsų būtent tokio kremo prašiusi padovanoti). 

Elektronikos prekės 

Dovanokite, nes tai vienos iš praktiškiausių ir dažniausiai naudojamų dovanų. Tai galėtų būti kavos aparatas, plaukų fenas ar plaukų žnyplės, kokteilių trintuvė, išmanioji apyrankė ar siurblys-robotas, – prekės, tikrai praversiančios kasdieniniame gyvenime. O kaskart naudojantis tuo ar kitu įrenginiu, bus prisiminta ir proga, kuria ši dovana buvo padovanota. 

Nedovanokite, jei nesate tikri, ar jūsų antroji pusė nėra tokių įrenginių įsigijusi. 

Įvairios pramogos 

Dovanokite, nes pačios įvairiausios pramogos gali suteikti daug nuostabių akimirkų. Tik reiktų iš anksto suderinti jūsų abiejų galimybes tuo pačiu metu nueiti į koncertą, restoraną ar spa. Jeigu dovanosite pramogas be konkrečios datos, skirtas ateičiai, tuomet Valentino dieną reiks patiems organizuotis romantišką vakarą. 

Nedovanokite tokių pramogų, kurios jūsų antrajai pusei nepatiks (nors jūs galbūt ir labai trokštate jas išbandyti) dėl aukščio, vandens ar greičio baimės. 

Gėlės 

Dovanokite, nes gėlės visomis progomis yra gera dovana. Tradicinės Valentino dienos gėlės yra raudonos rožės, bet galite dovanoti pačias įvairiausias visų įmanomų spalvų gėles, ypač jei tiksliai žinote, kokios gėlės yra pačios mieliausios jūsų antrajai pusei. Kartais užtenka padovanoti tik gėlių, taip parodant savo dėmesį, o visais kitais atvejais gėlės yra puikus priedas prie bet kurios kitos jūsų išrinktos dovanos.

Nedovanokite tų gėlių, kurių jūsų antroji pusė nemėgsta, arba tokių gėlių, kurioms gali būti alergija (tai būdinga ypač kvapnioms gėlėms). 

Labai tikimės, kad šis straipsnelis padės jums išrinkti savo mylimiausiam žmogui tobulą dovaną tokia proga, kuria jis ar ji prisimins ilgai.

Užs. 173

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments