Restoranas „grás“

Viešbutyje „Žilvinis, įsikūręs restoranas išsiskiria savo stilinga bei žaliuojančia aplinka. Meno mylėtojams patiks ir čia esantys meno kūriniai, kurie nepalieka abejingų. Vakarienė Palangoje čia pasižymi įvairove – nuo itališkų picų iki karališkų krevečių.

Restoranas „Vandenis“

Čia nuolat skamba gyva muzika, todėl maistas taps dar gardesnis. Restorano meniu – išskirtiniai bei tradiciniai patiekalai. Restorane jus sups jauki aplinka, o muzikos mėgėjai kasdien gali mėgautis įvairių žanrų gyvo garso koncertais.

„Vila Komoda“

Šis restoranas yra Lietuvos TOP 5, todėl tai ypač tinkama vieta norintiems pavalgyti išskirtinėje vietoje. Restoranui vadovauja pasaulyje bei Lietuvoje pripažinta komanda, kuri čia tiekia sezonišką maistą: nuo pusryčių bei pietų iki degustacijų.

„Onorė“

Tai vieta, kuri tinka visiems: ir draugams, ir šeimoms su vaikais ar net keturkojais! Meniu – originalus bei pasižymintis skonių įvairove. Ypač svarbu, kad vieta tinka net ir vegetarams ir veganams. Vasaros metu čia galima jaukiai sėdėti terasoje, o žiemą – moderniai įrengtoje salėje.

„LAO“

Tai – kinų maisto namai! Čia dirbantis virtuvės šefas kulinarinių paslapčių mokėsi iš kinų virtuvės meistro, tad galite nė neabejoti, jog atėję čia ir paragavę patiekalų, pasijusite lyg Kinijoje. Meniu nėra didelis, bet garantuojame maistas visada šviežias, gaminamas vietoje be jokių šaldytų produktų.

Užs. 1253

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: