blank

2012 metais įkurta įmonė veiklą pradėjo mažoje, kelių kvadratinių metrų dydžio, patalpoje, buvusioje krakmolinėje, kur aplinkui grįstos plytų sienos, turėdama du darbuotojus. Klientams buvo siūloma įsigyti miško darbams reikalingos įrangos, pjūklų, pagamintų Kinijoje. Tačiau UAB „Donėjus“ vadovo Nerijaus Blažio siekis buvo augti: sukurti didelę, stabilią įmonę, turinčią stiprią komandą, bei atstovauti pasaulyje gerai žinomoms firmoms.

Augant tikslams, augo ir įmonė – bėgant metams jos siūlomų prekių asortimentas plėtėsi, didėjo paslaugų kiekis, augo klientų skaičius, buvo suburtas stiprus ir kvalifikuotas kolektyvas, taigi netrukus buvo pasiekti norimi rezultatai. Įmonė persikėlė į naujas erdvesnes patalpas Parokiškės k., Rokiškio r., ji tapo autorizuota „Husqvarna“ prekybos atstove Rokiškyje. Čia klientams siūloma įsigyti ir kitų, gerai pasaulyje žinomų firmų – „Cub Cadet“, „Echo“ – kokybiškų prekių.

Įmonės direktorius Nerijus Blažys – sąžiningas ir atsakingas vadovas, geranoriškas tiek klientams, tiek kolektyvui, į savo darbą žiūrintis su didele atsakomybe. Rodydamas atsidavimą savo darbui, jis klientams, ypač vyresnio amžiaus, įsigytą prekę pats pristato į vietą, parodo, kaip ja naudotis, visada atsako į jiems rūpimus klausimus. Šias vadovo savybes vertina ir patys pirkėjai, o didžiausias to įrodymas – sulaukti jų sugrįžtančių.

Per įmonės gyvavimo dešimtmetį būta visko, neišvengta ir sunkių momentų, kai vadovas norėjo viską mesti ir uždaryti įmonę, tačiau įsipareigojimai klientams vertė stengtis, nenuleisti rankų. Direktoriaus stiprios valios dėka duobėtas kelias nesukliudė tęsti veiklos, todėl dabar galima džiaugtis saldžiais darbo vaisiais – gausiu klientų būriu visoje Lietuvoje. Be fizinės parduotuvės, įsikūrusios Parokiškės k., Rokiškio r., įmonė turi sukūrusi ir elektroninę parduotuvę, kurioje aktyviai vyksta prekyba.

Nerijus Blažys yra kuklus žmogus, o darbuotojai vertina jo asmenines savybes ir jomis žavisi, kartu tai ir juos pačius priverčia pasitempti. Itin pagirtinas vadovo socialiai atsakingas požiūris – jis visuomet stengiasi paremti įvairius bendruomenių renginius, sporto veiklas, aukoti gydymo įstaigoms, teikiančioms reabilitacijos vaikams paslaugas. Be to, direktorių dažnai galima išvysti projektuose bei parodose, kur jis pristato savo prekiaujamą techniką. Kartą Pandėlyje vykusiame jubiliejiniame renginyje UAB „Donėjus“ tapo rėmėju ir suteikė techniką dalyvauti varžytuvėse.

Nerijaus Blažio fotogalerijoje – daugybė nuotraukų. Jose įamžinti žymūs žmonės ar klientai, besidžiaugiantys technika, įsigyta UAB „Donėjus“ ir gerokai palengvinusia jų kasdienybę. Nuotraukų archyve užfiksuotos ir senosios, pačios pirmosios ankštokos įmonės patalpos, ir šiandieninės – erdvios ir jaukios klientams bei darbuotojams. Tai – puikus būdas pamatyti, kaip augo Nerijaus Blažio vedama įmonė.

Kolektyvas džiaugiasi savo vadovu. Jis yra geras savo darbuotojams, itin lankstus įvairiose situacijose, atsakingas ir neišvedamas iš kantrybės – tai yra labai vertinama direktoriaus savybė. Kolektyvas pripažįsta, kad dėl atsakingo vadovo požiūrio ir sudarytų puikių darbo sąlygų išlikti lojaliems ir dirbti UAB „Donėjus“ daugybę metų – vienas malonumas.

Todėl visas kolektyvas sveikina direktorių N. Blažį gražios 10-ies metų įmonės veiklos sukakties proga, džiaugiasi jo ryžtu, atsidavimu ir linki užsibrėžti bei siekti dar didesnių tikslų!!!

Užs. 1282

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
plius
plius
2022 19 lapkričio 11:50

labai stabilus daznai Gintukas buna

Inga
Inga
2022 19 lapkričio 8:57

Sodo darbams viską randu pas juos. Labai profesionalūs jie visi.
Sėkmės vyriokai

Rekomenduojami video: