Moderniame traukinyje telpa 110 keleivių. Akcijos metu jis sutalpino maždaug pusantro šimto rokiškėnų.
Moderniame traukinyje telpa 110 keleivių. Akcijos metu jis sutalpino maždaug pusantro šimto rokiškėnų.

Akcija „Grąžinkime Rokiškiui kasdienį traukinį!” sudomino rajono žmones: sekmadienį jau nuo 9 val. geležinkelio stotyje būriavosi pirmieji keleiviai, besiveržiantys keliauti akcijos traukiniu į Panevėžį.

Išsaugoti maršrutą
Akcijos “Grąžinkime Rokiškiui kasdienį traukinį!” autorius – verslininkas Irmantas Tarvydis. Jis užsakė reisą „Rokiškis-Panevėžys-Rokiškis“. Akcijos tikslas – paskatinti rokiškėnus keliauti traukiniu „Rokiškis–Šiauliai“ ir taip išsaugoti rajonui maršrutą, reikalingą mūsų krašto studentams, pensininkams, dirbantiesiems.
Dar pavasarį rajono vadovai tarėsi su šalies Susisiekimo ministerijos ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovais ir išsiderėjo, kad traukinys „Rokiškis-Šiauliai“ važiuos bent savaitgaliais. Meras Vidmantas Kanopa tuomet teigė, jog traukinį pavyko išsaugoti, tačiau tolesnis jo likimas priklausys nuo keleivių skaičiaus. „Turime suvienyti visuomenės, verslo, valdžios pastangas ir grąžinti kasdienį traukinį Rokiškis-Šiauliai“, – ragino p. Tarvydis. Šis traukinys reikalingas viso Panevėžio regiono žmonėms: po reikalavimu palikti kasdienį maršrutą parašus rinko panevėžiečiai ir radviliškėnai. Tik kupiškėnų indėlis nebuvo didelis. 

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Lina DŪDAITĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: