blank

Itin gausus produkcijos pasirinkimas

TRODO.LT – tai internetinė parduotuvė, kurioje įvairių automobilių prekių asortimentas yra itin gausus. Čia galima rasti daugybę puikiai žinomų automobilių modelių dalių ir aksesuarų.  Skaičiai tikrai įspūdingi – šioje specializuotoje parduotuvėje galima rinktis iš daugiau nei trijų milijonų skirtingų prekių, todėl kiekvienas pirkėjas čia tikrai galės rasti jį dominančios produkcijos. Visiškai nesvarbu, kokią pinigų sumą galite sau leisti skirti automobilių detalių įsigijimui: čia yra siūlomos labai įvairios transporto priemonių detalės, kurių kainos gali labai varijuoti (parduotuvėje siūloma rinktis iš daugiau nei 300 skirtingų gamintojų prekių). Džiugina tai, kad Trodo.lt visada stengiasi pasiūlyti prieinamas produkcijos kainas, tad tikrai neverta nuogąstauti, kad automobilio remontas ar profilaktinė jo priežiūra pareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Čia apsiperkantiems vartotojams gana dažnai tenka įsitikinti, kad automobilių detales kur kas palankiau pirkti internetu, nes siūlomų prekių visada galima įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis, o apsipirkimo procesas yra gerokai greitesnis ir paprastesnis.

Rasti tinkamų automobilio detalių galima gerokai paprasčiau

Jei nuspręstumėte vykti į fizinę automobilių detalių parduotuvę, greičiausiai tektų pasikliauti darbuotojų rekomendacijomis, o savarankiška prekių paieška neretai yra pernelyg sudėtinga ar paprasčiausiai reikalaujanti ganėtinai daug laiko ir žinių. Vis dėlto, kas kita, jei nusprendžiama rinktis apsipirkimą internetinėje erdvėje. Trodo.lt parduotuvėje yra sudarytos tikrai palankios sąlygos įvairių dominančių prekių paieškai kiek įmanoma paprasčiau, taigi, tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe. Mūsų internetinėje parduotuvėje reikalingos produkcijos galima rasti gerokai greičiau ir paprasčiau: vartotojai turi galimybę tiesiog nurodyti automobilio markę, modelį bei kitus techninius duomenis ir netrukus bus randami užklausą atitinkantys rezultatai. Jei žinote reikalingos automobilio detalės kodą, internetinės svetainės viršutiniame lange galėsite jį įvesti ir tai leis jums sužinoti, ar mūsų internetiniame prekybos centre galima įsigyti konkrečią jus dominančią prekę. Galėsite įvesti ir tam tikrus reikšminius žodžius, pagal kuriuos bus vykdoma prekių paieška: pažymėję, kad jus domina prekių paieška pagal pavadinimą, turėsite galimybę įvesti raktinius žodžius ir pagal juos bus vykdoma prekių paieška (jei prekių ieškosite pagal kodą, reikėtų nepamiršti pažymėti šį paieškos būdą). Taip pat yra siūloma išbandyti ir kitokią paiešką: pavyzdžiui, jei jus domina kuro filtro ar kitos konkrečios automobilių detalės įsigijimas, galite pasirinkti tam tikrą kategoriją prekių kataloge ir tai užtikrins pakankamai greitą ir sklandžią paiešką. Jei nesate užtikrinti, ar tam tikros detalės jūsų transporto priemonei tikrai tiks, galite susisiekti su Trodo.lt parduotuvės konsultantais, kurie jums suteiks visą reikalingą informaciją ir padės išsirinkti tinkamas transporto priemonės detales ar aksesuarus. Įsigyti dominančios produkcijos galima bet kuriuo pirkėjams patogiu metu: internetinės parduotuvės darbo laikas nėra ribojamas, o užsakymas bus pradedamas ruošti artimiausią darbo dieną (jei pasirinktas išankstinis mokėjimas, užsakymas patvirtinamas tada, kai įmoka pasiekia Trodo.lt banko sąskaitą).

 

Greitas ir patogus pristatymas

Trodo.lt rūpinasi, kad parduotuvėje siūloma produkcija kiek įmanoma greičiau pasiektų pirkėjus. Prie kiekvienos prekės yra nurodoma, kaip greitai ji bus paruošta siuntimui, todėl tai pirkėjams padeda paprasčiau orientuotis kaip greitai galima sulaukti užsakytų prekių. Natūralu, kad ne visada yra noro ar galimybių ilgai laukti, kol reikalingos automobilių dalys bus pristatytos, todėl ši pateikta informacija leidžia paprasčiau nuspręsti, kokio gamintojo detales ar aksesuarus vertėtų pasirinkti. Jei pasirinktos prekės dar tą pačią dieną gali būti paruošiamos siuntimui, tokiu atveju teks palaukti 1-2 darbo dienas, kol jos bus pristatytos. Pirkėjai turi galimybę pasirinkti prekių atsiėmimą siuntų terminaluose („Omniva“ ir  „DPD“) arba prekių pristatymą tiesiai į namus, taigi, kiekvienu atveju galima pasirinkti palankiausią būdą. Atsiskaityti už prekes galima naudojantis elektronine bankininkyste, banko kortele arba per „PayPal“ pinigų perlaidos sistemą.  Apsipirkti Trodo.lt internetinėje parduotuvėje yra ne tik paprasta ir patogu, bet taip pat ir saugu: galite būti užtikrinti, kad jūsų mokėjimas bus įskaitytas greitai ir saugiai. Nors pirkėjai kartais nuogąstauja, kad prekių pristatymas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau dėl to tikrai neverta nerimauti. Jei siekiate, kad pristatymo išlaidos būtų kiek įmanoma mažesnės, palanku rinktis produkcijos pristatymą į siuntų terminalus – šis būdas kainuoja pigiau nei prekių pristatymas į namus ar biurą.

Aiškios prekių grąžinimo ir garantijos taisyklės

Visoms Trodo.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms yra taikoma dvejų metų garantija, todėl pirkėjai gali būti užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje įsigytos prekės bus tikrai kokybiškos. Trodo.lt rūpinasi, kad šioje internetinėje parduotuvėje pirkėjai turėtų galimybę rinktis tik iš aukščiausios kokybės produkcijos, kurios gamintojai yra vertinami tikrai labai palankiai ir yra įgiję puikią reputaciją. Pasirinkus mūsų internetinę parduotuvę gali atsitikti taip, kad įsigytos automobilių detalės gali nepateisinti jūsų lūkesčių, todėl Trodo.lt suteikia pirkėjams galimybę prekių grąžinimą atlikti itin paprastomis sąlygomis. Per trisdešimt dienų nuo prekių gavimo datos pirkėjas gali grąžinti įsigytas prekes ir nenurodyti jokios grąžinimo priežasties.

Pagalbą teikia profesionalūs konsultantai

Kartais, renkantis prekes internetu, iškyla įvairių klausimų, todėl kvalifikuota Trodo.lt komanda yra visuomet pasirengusi jums padėti. Jei renkantis prekes kiltų tam tikrų neaiškumų, visada turėsite galimybę susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar užpildyti užklausos formą mūsų internetinėje svetainėje (turėsite pateikti savo kontaktinius duomenis, kuriais konsultantai galėtų su jumis susisiekti). Galite būti užtikrinti, kad konsultantai labai greitai sureaguos į jūsų užklausą ir suteiks visą jus dominančią informaciją. Rūpinamasi, kad klientams apsipirkimo sąlygos būtų kiek įmanoma aiškesnės ir paprastesnėms, o iškilus klausimams ar nesklandumams, konsultantai visada yra pasirengę padėti. Jei dvejojate, ar tam tikros automobilių detalės tiks būtent jūsų transporto priemonei, konsultantai tikrai galės jums pagelbėti: profesionalūs internetinės parduotuvės darbuotojai suteiks visą svarbiausią informaciją ir tikrai duos vertingų patarimų, taigi, galite būti visiškai ramūs, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje garantuos tik pačią maloniausią patirtį. Užsukite apsižvalgyti jau dabar: galite net neabejoti, kad šioje internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko ieškote!

Užs. 1132

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kastytis
Kastytis
2021 27 balandžio 16:48

Nuskaičiavo pinigus, tačiau patvirtinimo apie pateiktą užsakymą nepateikė. Tvirtina, jog joks užsakymas nėra pateiktas, kad problemos banko pusėje. Susisiekus su banku, jie patvirtino, jog pavedimas atliktas. Sukčiai, teigia, kad jie nieko nežino, o pinigai jau pervesti į jų sąskaitą.

Cha
Cha
2021 22 sausio 13:17

šaraškino kontora iš Latvijos – meluoja, meluoja ir meluoja. Tipo prekės prieš savaitę išsiųstos, o kai pagaliau tracking atsiuntė, tai net neišsiųsta

Žilvinas
Žilvinas
2020 18 lapkričio 12:31

Sukčių kompanija, neišrašo sąskaitų, atsiunčia ne tas detales ir jų nepakeičia į tinkamas. NEREKOMENDUOJAME