blank

Pavasarį daugeliui norisi šviežio oro gūsio, lengvumo bei žaismingumo, o tai ypač atsispindi ir moterų, ir vyrų kvepalų pasirinkime. Dienos metui pirmenybė teikiame saldesniems ar citrusiniams aromatams, o vakarui renkamasi intensyvesnius kvapus.

 Tad kokie kvepalai šį pavasarį puikiai papildytų jūsų vonios kambarį?

  1. Kvepalai moterims – vaisinių ir gėlių aromatų. Paco Rabanne „Black XS“ – orchidėjų, vanilės, apelsinų bei spanguolių mišinys yra vienas populiariausių pasirinkimų, kurį dievina šiuolaikinės moterys. Šie kvepalai tinkami ir dienos, ir vakaro metui, o jų įspūdingas juodas buteliukas be jokios abejonės papuoš kiekvienos moters kambarį.
  2. Dar vienas moteriškas ir pavasariu dvelkiantis aromatas – Kim Kardashian „Fleur Fatale“. Jausmingas bei moteriškas kvapas atsiskleidžia pamažu ir yra rekomenduojamas naudoti vakaro metui. Jeigu norite sukurti nepamirštamą įspūdį apie save bei pražysti kaip pavasario gėlė – šis aromatas yra kaip tik jums.
  3. Montale Paris „Intense Tiare“ – ir moterims, ir vyrams tinkamas naudoti aromatas. Rytietiškų prieskonių šleifinis kvapas gali būti puikia dovana šeimai, draugams arba sau, norint sukurti paslaptingą ir žavingą įvaizdį. Nors šie kvepalai yra intensyvesnio kvapo negu vaisiniai ar citrusiniai, tačiau puikiai atskleidžiantys pavasario dvasią ir jos bundančios gamtos grožį.
  4. Carolina Herrera „212 VIP MEN“ vyriški kvepalai – tikras savimi pasitikinčio, drąsaus ir užsiėmusio vyro aromatas. Prabangus, aukštos klasės kvapas įneš naujus vėjus į vyro kasdienybę, o jo subtilus aromatas suteiks dar didesnio pasitikėjimo savimi.
  5. Christian Dior „Miss Dior“ – kiekvieno pavasario moterų favoritas. Šiame aromate dominuoja rožių natos, kurios tik ir primena apie vis gerėjantį pavasario orą, suteikia geros nuotaikos. Šie kvepalai jau kurį laiką vadinami niekada iš mados neišeinančia klasika, kurią yra pamėgę tūkstančiai moterų iš viso pasaulio, ypač – šiltuoju sezonu. Šiuos kvepalus taip pat galite rasti kvepalusala.lt.

Užs. 227

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments